"Enter"a basıp içeriğe geçin

[2021] Cs Go Hile İndir

Kullanıcılar oyunlarda gelen hilelerden ötürü cs go hilelerini merak ediyor ve cs go hile indir cümlesini aratıyor. Biz de bu blog yazımızda en güncel ve en iyisi cs go hilesi hakkında detaylar paylaşacağız.

Hile de olması gereken özellikler

Bir cs go hilesinde bulunması gereken 3 özellik vardır. Duvardan gösterme (wall hack), trigger ve aimbot. Peki Nedir bu özelliklerin anlamları:

Cs go wall hack: Bu özellik düşmanları duvarın arkasından görmenizi sağlar. Ancak wh sahibi olduğunuzu belli ederseniz overwatch ban yeme olasılığınız yüksektir.

Trigger: Crosshair düşmanın üzerine gelince otomatik olarak ateş eder.

Aimbot: Genelde iki şekilde aimbot bulunmaktadır. Biri aim assist olarak geçer bu sadece siz ateş ederken yardımcı olur ve çok az belli olur. Diğeri ise rage bot olarak geçer ve direkt olarak aim düşmana kayar. İkincisi overwatch da ban yemenize sebep olabilir.

VAC Güvenli Hile

Csrk programının sunduğu iki çeşit program bulunmaktadır. Biri Csrk Gölge diğeri ise Csrk VIP. Eğer tamamen güvenli ve belli olmayan bir program kullanmak istiyorsanız size csrk gölgeyi öneriyoruz.

Gölge hakkında ve vip hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız cs go hile indir csrkpremium.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

CS GO oyunları, dünyanın en popüler FPS oyunlarından biridir. 2012’de piyasaya sürülen oyun, bugün aktif ve popüler olmaya devam ediyor. Milyonlarca oyuncunun oynadığı oyunlarda herkes global seviyeye ulaşmak ister, bazı oyuncular kendileri için çabalar, bazıları ise hileye güvenir. Bu en kolay yoldur. Hile yapacak CS GO oyuncu sayısı, hile yapmayan oyuncu sayısından fazla. CS GO oyunu 2019 yılında ücretsiz olduğu için hile yapan CS GO oyuncularının sayısı da arttı. İnternette cs go cheat adı altında satılan birçok cs go hilesi vardır.

Tek Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir