"Enter"a basıp içeriğe geçin

28.07.2016 CS:GO Hile Güncellemesi

Merhaba arkadaşlar,

Volvo 28.07.2016 saat 03:00 civarında yeni bir güncelleme sundu ve bu güncelleme ile piyasada ki bir çok hile programı patladı, çalışmamaya başladı. Csrk premium yazılımcıları müşterilerine kesintisiz hizmet vermek için tüm gece çalıştı ve saat 07:30 itibariyle size çalışan yeni güncelleme yayınladı.

Bir kısmınızın bildiği üzere csrk premium sürekli güncelleniyor ve hileye yeni özellikler ekleniyor. Bu sebepten dolayı acil olarak yaptığımız güncellemeyi yeni kodladığımız exe’nin üzerine yapmak zorunda kaldık. Şuan hile de skin changer bölümü var ancak aktif değil 🙂 kısa süre içerisinde testlerimiz bittikten sonra yeni bir düzenleme ile size sunacağız ancak acil güncelleme yaptığımız için o bölümü kaldırmadık.

Bir diğer değişiklik artık GÖRÜNÜRLÜĞÜ KONTROL ET özelliği değiştirildi. Yine bir kısmınız biliyordur eskiden görünürlüğü kontrol et özelliğinin çalışması için imleci düşmanın üzerine getirmek gerekiyordu. Yapılan değişiklik ile düşman eğer duvarın arkasında değilse sizin görüş açınız içerisinde ise rengi beyaz oluyor. Düşmanı smoke’dan görebiliyor musunuz veya kutunun arkasında saklanmış düşmanın bir kısmını görüyor musunuz gibi ikilemlere düşmeden düşmanın görülme durumunu algılayabileceksiniz.

Yine bu sürüm içerisinde yarım yamalak kodları bulunan özellik otomatik güncelleme. Hileye yeni bir güncelleme geldiğinde herkesin kendine özel sürümü olduğu için uzaktan güncelleyemiyorduk ve bazı kullanıcılarımız hile güncelleme konusunda sıkıntı yaşıyorlar. Yakın süre içerisinde hileye otomatik güncelleme özelliğini getirmeyi düşünüyoruz ve bu sayede hileyi çok daha sık güncelleyebileceğiz ve bu güncellemeler sizin konforunuzu bozmayacak.

Bizi tercih ettiğiniz için hepinize tek tek teşekkür ederiz.

ekleme: yazmayı unutmuşuz geçici süreliğine radar hack’i devre dışı bırakmak zorunda kaldık. en kısa zamanda tekrar geri geleceğine kuşkunuz olmasın.

HİLE GÜNCELLEMESİ NASIL YAPILIR ?

Öncelikle http://csrkpremium.com adresinden siteye giriş yapmanız gerekiyor. daha sonra http://csrkpremium.com/hesap.php ‘ye yönleneceksiniz.

Buradan indirmeye başla diyerek hileyi indiriyorsunuz. ve daha sonra dosyaya 2 kere tıklayarak açıyorsunuz.

csrk winrar
csrk winrar

Buradan dizine çıkar yazısına tıklıyorsunuz ve hileyi şuan çalıştırdığınız konumunu seçiyorsunuz.

csrk çıkarması

OK’a yani TAMAM’a tıklayın. Daha sonra size zaten böyle bir dosya olduğunu ve değiştirmek isteyip istemediğiniz sorar. Evet veya tümüne evet diyerek onaylayın lütfen.

csrk degistir

İşlem bu kadar hilenizi eski ayarlarınız ile kullanmaya devam edebilirsiniz. İYİ OYUNLAR 🙂

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir