"Enter"a basıp içeriğe geçin

Belli Etmeden Csgo Hack Kullanımı

İnsanların csgo hack kullanırken en fazla yaptığı hata fazla belli etmek oluyor. Özellikle csgo hack kullananları overwatch sayesinde yakaladığı için çok rapor yemek ve hileyi belli etmek sıkıntılı bir durum oluyor.

Overwatch nedir?

Overwatch oyunun sunucu tarafında olan anti hile sistemidir. Oyunda rapor yerseniz overwatch sıralamasına düşersiniz ve belli rank’ın ve kazanma sayısının üzerinde olan kullanıcılar tarafından izlenir. Bu anti hile sisteminin herhangi bir hile tarafından engelleme ihtimali yoktur, çünkü sunucu tarafında oyun kayıtlarınız tutulur ve başkalarına izletilir onlar karar verir.

Overwatch sistemini aşabilen en iyi hile legit hiledir. Csrk’da kendine has legit özellikler sunan csgo hack’idir. Ancak bunun için kullanıcıya da görevler düşmektedir, özellikler wallhack veya radar hack kullanımında belli etmemek gerekir.

Wallhack kullanırken dikkat edilmesi gerekenler

Wallhack veya radar hack kullanırken belli etmemeniz için kendinizi tutmak için dikkat etmeniz bazı hususlar vardır. Örneğin duvarın arkasından adamı görseniz bile hiç bir zaman düşmanın üzerine duvarın üstünden aiminizi gezdirmemeniz gerekmektedir.

Düşmanın belli konumda olduğunu bilseniz bile koşarak üzerine gitmeyin. Normalde kontrol edilmesi gereken sağa solu kontrol ederek ilerleyin. Mümkünse düşmanın size doğru gelmesini bekleyin üzerine doğru gitmeyin.

Bazen sahte ölmeniz gerekebilir. Örneğin takımın faydasına oyun başında 2 kill aldınız ama önünüzde bir adam var ve geri giderseniz hile olduğunuz o noktada adam olduğunu bildiğiniz belli olacak. Bu durumda gidip ölmeniz daha mantıklı olacaktır.

Legitbot ile csgo hack kullanırken dikkat edilmesi gerekenler

İkinci olarak en önemli olan ise legitbot, aimbot kullanırken dikkat edilmesi gerekenler. Biz özellik olarak yeterince legit ayarları ve başka programlarda olmayan ayarları sunuyoruz ama sizin kendinize göre ayarlamanız gerekiyor. forumdaki ve blogdaki rehberlerimize göz atarak en mükemmel şekilde ayarlayabilirsiniz.

Bu özelliklerden siz de faydalanmak istiyorsanız https://csrkpremium.com websitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Csgo aimbot ayarlarına da göz atabilirsiniz.

Tek Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir