"Enter"a basıp içeriğe geçin

Çekiliş Sonuçları 27.09.2016

Merhaba csrk kullanıcıları,

Büyük çekilişimizin sonuna geldik bir çoğunuz sürekli ne zaman sonuçların açıklanacağını soruyordu nihayet açıklıyoruz.

Çekiliş hakkında bir kaç şey söylemem gerekirse. Çok adil bir çekiliş olduğunu düşünüyorum 3tl’lik harcama yapan arkadaşlarda kazandı ömür boyu alan arkadaşlarda kazandı bu yüzden son derece adil bir çekiliş olduğunu düşünüyorum her fiyattan alışveriş yapan kişiye item verdik ve itemleri tamamen rastgele dağıttık.

İtem verme mantığımız şu şekilde oldu: çekilişte öncelikle bir kazanan belirledik daha sonra rastgele bir kazanılan item belirledik.

Video hiç kesilmeden yayınlanıyor ve Çekiliş kurallarına uygun olarak çekildi. Şu maddelerden dolayı malesef diskalifiye olan arkadaşlar oldu:

  • Eğer şanslı kişinin steam trade bağlantısı yanlış veya herhangi bir sebepten ulaşılabilir değil ise otomatik olarak diskalifiye olacaktır ve (eğer varsa) devam eden çekilişlere katılamayacaktır. Kazanmış olduğu hediye için tekrar çekiliş yapılacaktır ve yeni talihliye verilecektir, takas talepleri video çekilirken anlık olarak gönderilecektir.
  • Facebook ve Twitterda paylaşım yapan kişiler eğer ödül kazanılırsa ödülleri teslim edilmeden önce paylaşımları kontrol edilecektir ve eğer gönderilerini silmişlerse diskalifiye olmuş sayılacaklardır.

Facebook ve twitter’da paylaşım yapmak zorunlu değildi ancak yaptıysanız ve daha sonra onayladığımız paylaşımınızı sildiyseniz size verdiğimiz +1tl ile kazanmış olabilme ihtimalini düşündüğümüz için diskalifiye oluyorsunuz.

Bu arkadaşların itiraz şansları bulunmuyor. Bunun dışında tüm itirazlarınızı ve eğer varsa hatalarımızı 27.09.2016 saat 20:00’a kadar bize destek üzerinden bildirebilirsiniz.

Gönderilen itemlerin mobil onayları 27.09.2016 saat 20:01’de yapılacaktır.

MOBİL ONAYLAR YAPILDI HERKES İTEMİNİ ALDI.

Lütfen videonun altındaki ankete katılmayı unutmayın.

Son olarak kazanan arkadaşları tebrik ediyorum kazanamayan arkadaşları da skin changer kullanmaya davet ediyorum 🙂

Çekiliş videosu:

Videoda çalan şarkılar sırayla:

 

Csrk her hafta item çekilişi yapsa katılır mısınız?

Kesinlikle katılırım
Param olursa katılırım
Sürem sona erince yenisini alarak katılırım
Belki katılırım
Katılmam

Poll Maker

2 Yorum

  1. Baran Baran

    Demekki şans yokmuş halbuki bugünü iple çekiyordum çıkar diye birazda bakiye yükledik o ayrı mesele keşke çıksaydı şu saate kadar uyanık kalmamın sebebi 🙂 çıkan arkadaşlara hayırlı olsun.

  2. aslında çok şanssız sayılmazsınız sistemi kodlarken ve test ederken sizin email adresinizi bir kaç kez gördük. maalesef şanslı 10 içerisinde olamadınız ama bir dahaki çekilişe iyi şanslar:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir