"Enter"a basıp içeriğe geçin

CS GO Aimbot [GÜNCEL]

Merhaba arkadaşlar,

sizlere bugün csrk premium hackinin aimbot özelliğini türkçe adıyla oto nişan özelliğini tanıtacağım. Öncelikle aimbot’un ve cs go hackinin içerdiği force aim özelliğinin ne olduğunu öğrenelim.

cs go aimbot

Cs go aimbot nedir ?

Aimbot türkçe adıyla oto nişan size cs go oyunu için otomatik düşmanı vurma özelliği sağlar. Siz ateş ederken düşmanın hangi bölgesini seçtiyseniz aiminiz otomatik olarak o bölgeye doğru kayar.

Force aim özelliği nedir ?

Force aim türkçe adıyla tuşa basarak aim özelliği siz bir tuşa bastığınızda aiminizin düşmanın üzerine kaymasına yarar. Özellikle pistol roundlar için çok faydalıdır.

Bunları nasıl kullanacağım ?

CS GO aimbot kullanmak için öncelikle csrk premium hilesine sahip olmanız gerekmektedir facebook sayfamızı beğenerek özel fırsatları da yakalayabilirsiniz. Hackinizi açın oyuna giriş yapın oto nişan sekmesine gelin orada bir çok ayar keşfedeceksiniz. oto nişan özelliğini seçin ve sertlik ayarı yapın. 3 farklı sertlik ayarı bulunur legit ve smooth olan sizi legal gösterir düşmanı hemen vurmazsınız ve dikkat çekmezsiniz rage olan ise düşmanı anında öldürür ve oyun sizin kontrolünüzde kalmış olur. ancak aimbot hackini kullanırken çok dikkatli olmalısınız aim kilitlendikten sonra düşman duvarın arkasına giderse ateş etmeyi kesmeniz gerekiyor.

Bu konuda bizim hilemiz size bir çok diğer hilelerde olmayan özellikler sunuyor hadi hemen keşfedin.

Size bu kadar ayrıcalık sağlayan mükemmel bir hile hem de bu fiyata varken neden duruyorsun ?

İNDİRMEYE BAŞLAMAK VEYA TÜM ÖZELLİKLERİ KEŞFETMEK İÇİN TIKLA

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir