"Enter"a basıp içeriğe geçin

Cs Go Bunny Hop Nasıl Yapılır?

Bunny hop ingilizce bir kelime olup türkçede tavşan zıplaması anlamına gelmektedir. Bunny hop valve’in source oyun motorunda bulunan seri zıplamaya yaparak oyundaki maksimum hızın üzerine çıkmayı sağlayan bir tricktir.

Asıl olan yere dokunduğunuz andan tekrar zıplama hareketini yapmanız ve sayede yere dokunduğunuz an tekrar ivmenizin kaybetmeden tekrar havadaki hıza yaklaşabilmektir.

Bunny hop nasıl yapılır?

Öncelikle bu işlem için mouse topunuza zıplama fonksiyonunu atamanız gerekmektedir çünkü space tuşu ile mükemmel zamanlamayı tutturmanız çok zordur. Mouse topunuza zıplamayı ekmek için aşağıdaki komutları kullanabilrsiniz.

bind mwheelup +jump
bind mwheeldown +jump

Bu komutları oyun içerisinde konsola yazarak aktif edebilirsiniz. Bu sayede tam yere düşerken mouse tekerini uzunca çevirip yere dokunulduğu gibi zıplama işini tekrar yapacaksınız.

Bu ayarlama işlemini yaptıktan sonra başlangıç ivmesi olarak W tuşuna basmanız gerekmektedir. Başlangıçta W tuşuna bastıktan sonra bir daha bu tuşla işimiz olmadığını unutmamalısınız.

İleri bastınız ivmenizi aldınız zıpladınız bundan sonra sadece A ve D tuşlarını kullanmanız gerekmektedir. Hiç bir şekilde W tuşunu kullanmayın yere dokunursan bir A tuşuna basın ve bir daha ki sefere D tuşuna basın. Sırayla sürekli bu hareketi yapmaya çalışın.

Eğer konsola cl_showpos 1 yazarsanız vel kısmında velocity yani ivmenizi görebilirsiniz. Bu sayede ne kadar hıza ulaştığınızı bunny hop yapıp yapamadığınızı görebilirsiniz.

Csrk bunny hop’u nasıl sunuyor?

Csgo hilelerinden beklenen bir özellikte genel olarak bunny hop oluyor. Bu özellik oyun içerisinde gerekli kullanıldığında çok avantaj kazandırdığı için hile kullanıcıları bu özellikleri hacklerde aramaktadırlar.

Bu nedenle csrk premium hilesi size 3 adet bunny hop özelliği sunmaktadır.

bunny hop nasıl yapılır

İlk seçeneğimiz direkt olarak bunny hop: bu seçenek sayesinde program space’e basılı tuttunuz sürece mükemmel zamanlama ile sürekli zıplama işlevi yapacaktır.

Diğer seçeneğimiz olan legit bunnyhop sayesinde ise mükemmel olmayan sürekli zıplama hareketi yapacaktır. Bu sayede hile ile bunny hop yaptığınız belli olmamaktadır.

Son ve en önemli özellik ise otomatik bunny. Bunny hop ve Legit Bunnyhop özelliklerinden birini seçip Otomatik Bunny’yi seçtiğinizde A ve D işlemlerini de yapmanıza gerek kalmıyor. Sadece space’e basılı tutup hızlı hızlı koşma işlevini kendiliğinden yerine getirebilirsiniz.

Hepsi ve daha fazlası csrkpremium.com ziyaret edebilirsiniz. Bir diğer yazımızı okumak için: https://csgohack.csrkpremium.com/csrk-skin-changer-indir-2020/

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir