"Enter"a basıp içeriğe geçin

Cs Go Gece Modu

Programımızın sunduğu güncel özelliklerden biri de cs go gece modu olmakla birlikte oyununuza şıklık ve farklılık katacaktır.

Gece modu nedir?

Night mode olarakta geçen gece modu cs go haritalarının ışıklandırmasıyla oynayarak ve gökyüzünü değiştirerek oyunu gece veya akşam gibi görünmesine olanak veren özelliktir. Oyunun içinde gece modu özellikli haritalar olabildiği gibi dışarıdan müdahele ile de her haritayı gece moduna alabilirsiniz.

cs go gece modu cache

Bu mod csrk premium cs go hack ile müşterilerine sunulan bir özelliktir. Night mode sayesinde istediğiniz haritayı geceye çevirebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Diğer sekmesi altından gece modunu aktif etmektir.

Cs go gece modu aktifleştirmesi

Daha detaylı göstermek adına size gece modu etkinleştirilmemiş dust2 ve etkinleştirilmiş dust2 görsellerini paylaşalım.

dust2 gündüz

Gördüğünüz gibi yukarıdaki resim gündüz bir dust2 görüntüsü görüyoruz. Şimdi gece görünüşüne alacağım ve ayarı nereden yaptığımı da alttaki resimde görebilirsiniz.

dust 2 night mode

Gördüğünüz gibi haritalarımız çok şık şekilde gece moduna dönüşüyor, Bu mod normalde bana kalırsa çok dezavantajlı ancak wh kullanıyorsanız gibi durumlarda bu durumun çokta önemi kalmıyor.

Ancak ben yine de arada keyfi olması dışında sürekli olarak gece modunda oynamanızı önermem. Bu özelliğe siz de sahip olmak için csrkpremium.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Eğer eski bir yazımız pistol aim ayarlarını okumak isterseniz şuradan bakabilirsiniz. https://csgohack.csrkpremium.com/pistol-aim-ayarlari-nasil-yapilir-csgo/

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir