"Enter"a basıp içeriğe geçin

CS GO GÖRÜŞ HİLESİ 2020 GÜNCEL

Cs go görüş hilesi oyunda düşmanların duvarın arkasından görmenizi sağlar. Buna wall hack yani duvar hackte denir. Düşmanları görüş alanınızın içerisindeyken duvarın arkasından görmeniz size yeni taktik geliştirmede ve önce davranmada çok büyük öncelik sağlar.

Csrk premium bu görüş hilesi özelliğinin bir kademe ileriye götürerek sizi cs go da çok daha fazla avantajlı kılacak. Glow sayesinde düşmanları duvarın arkasından parlamış bir şekilde görebilirsiniz. Ancak chams özelliğini kullanırsanız düşmanın duvarın arkasından çıkan kısımlarını direkt olarak algılayabileceğiniz şekilde görebilirsiniz.

Ama cs go görüş hilesi derken aklınıza sadece wallhack yani duvardan görüşler gelmesin. Örneğin c4 kalan süresi görme özelliği sayesinde sis bombası içerisinde bile olsa c4 bombasının yerini görebilirsiniz. Ayrıca c4 bombasının kalan süresini ve çözüp çözemeyeceğini görebilirsiniz.

Bir diğer özellik olarak ise bomba yön tahmini özelliği sayesinde el bombalarını atarken hangi konuma gideceklerini görebilirsiniz hatta el bombasının düşmana denk gelip gelmeyeceğini ve kaç damage vuracağını görebilirsiniz 🙂

Bunun dışında ise yerdeki silahları, düşmanlarınızın canını ve daha bir çok özelliği görebilirsiniz. Ayrıca tehlike bölge yani danger zone modunda ise yerdeki itemleri görebilir ve düşmanlarınızı yine görebilmektesiniz.

Csrk’nın bu konuda çok geniş kapsamlı bir arayüzü bulunmaktadır ve her çevreden kullanıcıyı mutlu etmek için çabalamaktadır. Programın tüm özelliklerini ve daha fazlasını csrkpremium.com adresin üzerinden inceleyebilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir