"Enter"a basıp içeriğe geçin

Cs go hack özellikleri – indirme linki [GÜNCEL]

Merhaba arkadaşlar bugün http://csrkpremium.com hilesinde bulunan özellikleri konuşacağız, eğer açıklamaları merak etmiyor direkt hile ile ilgileniyorsanız verdiğim linke tıklayabilirsiniz. Csrk premium hilesi kısa süre önce güncellendi eskisinden çok daha güçlü çok daha stabil çok daha kullanışlı oldu kısa süre içinde kullanıcıların geri dönüşleri sayesinde herkese hitap edebilecek kolay kullanışlı bir hile haline geldi. kendi kafamıza göre değil kullanıcı isteklerine göre yazıldı şekillendi.

Yeni arayüz duvar, trigger, nişan, diğer, performans ve ayarlar şeklinde 6 sekme içeriyor.

diğer sekmesi

Bu yazıda sizinle diğer sekmesinde ki hilelerin özelliklerini inceleyelim. Diğer sekmesinde belli bir başlığa sığmayan tekil olarak faydalı görevleri olan hileler bulunuyor.

RADAR ‘DA GÖSTER

bu cs go hacki radar hack olarakta geçiyor türkçe versiyonda ismini radar’da göster koyduk. radar da göster özelliğinin işlevi düşmanları kırmızı noktalar halinde onları görmemenize rağmen radar üzerinde gösteriyor. bu sayede düşmanların yerini biliyorsunuz ama üstlerine yanlışlıkla aim tutmuyorsunuz gerçekten çok faydalı bir özellik, özellikle yeni başlayanlar için.

MERMİ SEKMEME

bu hack özelliği no recoil olarakta geçiyor aynı zamanda rcs’de deniyor adı üstünde merminin sekmesini engelliyor. cs go da her silah için belli bir pattern vardır bu pattern’i uygularsanız mermiler istediğiniz noktaya gider bu hile özelliği sayesinde bu pattern kendisi uygulanıyor ve crosshairi nereye tutuyorsanız otomatik olarak oraya ateş ediyor bu sayede adamı vuruyorsunuz.

YAVAŞ NİŞAN

bir diğer özellik ise slow aim yani türkçe olarak yavaş nişan ismi çok açıklayıcı değil ama inanılmaz faydalı bir özellik, sadece bu özelliği içeren bile hile olsa bile birçok insan tarafından kullanılır ve beğenilir diye düşünüyorum. bu özellik ne işe yarıyor ? siz aiminizi düşmanının üstüne tuttuğunuzda sensitivity’nizi düşürüyor ve elinizi düşmandan başka yere kaydıramıyorsunuz bu sayede isteseniz de istemezsenizde düşmana ateş ediyorsunuz. oto nişan özelliği ve mermi sekmeme özelliğinden çok daha güvenli bir özellik. ayrıca oto nişan vs kullanırken elinizi çok titretiyorsanız ve hileniz çok titriyorsa bu durumu aşmak için yavaş nişan özelliğini açın titremesin 🙂

BUNNY HOP

bunny hop tavşan gibi zıplama anlamına gelen bir özellik counter strike’ın eski sürümlerinden gelen bir alışkanlık olan bunny sizin hızlı hareket etmenizi sağlıyor ancak normal şartlarda cs go rekabetçi mod’da bunny yapamıyorsunuz veya çok zor oluyor. bu işlevi açıp space tuşuna basılı tuttuğunuzda sizin yerinize bunny yapmış oluyor 🙂 çok etkili.

FLASH BOMBASINI ETKİSİZLEŞTİR

bu hackin adı no flash türkçe olarak flash bombasını etkisiz kıl dedik bu özellik cs go oyununda flash bombalarından etkilenmenizin önüne geçiyor, flash patlıyor ama siz kör olmuyorsunuz. tabi ki overwatch için riski gözeterek kullanın ve dikkatli olun.

Size bu kadar ayrıcalık sağlayan mükemmel bir hile hem de bu fiyata varken neden duruyorsun ?

İNDİRMEYE BAŞLAMAK VEYA TÜM ÖZELLİKLERİ KEŞFETMEK İÇİN TIKLA

 

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir