"Enter"a basıp içeriğe geçin

Cs Go Hile Yeni Referans Sistemi

Csrk Premium cs go hile sayesinde artık sadece siz değil sizin referansınız ile üye olan arkadaşlarınız da kazanacak. Sitemize yaptığımız son güncelleme sayesinde sizin referansınız ile üye olan kişiler size 1 hafta ekstra süre kazandırırken, kendileri de cs go hilemize 1 hafta ekstra süre kazanacaklar.

Bir kullanıcı referansınız ile iki şekilde kayıt olabilir. Birinci seçenek olarak cs go hile hesap sayfanızı ziyaret ederek en altta bulunan referans linkinizi arkadaşınıza gönderin. Arkadaşınız bu bağlantı ile siteye giriş yapıp kayıt olduğunda sizi referans olarak eklemiş sayılır. İlla ki hemen kayıt olması gerekmiyor. 1 hafta içinde kayıt olsa da olur 🙂

İkinci seçenek olarak ise arkadaşınız kayıt olurken referans emaili kısmına sizin email adresinizi girebilir. Emailiniz ile kayıt olan kişi de otomatik olarak referans olarak eklenmektedir.

Referansınız ile gelen kişiler 30 gün ve üzeri satın alım yaptığında siz 1 hafta cs go hile kazanırken onlar da ekstra 1 hafta kazanılırlar.

Açıklamak gerekirse arkadaşınız Ahmet sitemize sizin referansınız ile kayıt oldu ve 30 günlük hile satın aldı. Siz tüm sürelerinize ek 1 hafta kazanırken, arkadaşınız da 37 gün süre satın almış sayılıyor.

Bu sayede referans linkinize olan dönüşlerin artmasını umuyoruz. Premium cs go hackini öneririrken kazanın.

Tek Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir