"Enter"a basıp içeriğe geçin

CS GO Oto Nişan (aim) Hack [Güncel]

CS GO aimbot hilesi türkçe adıyla oto nişan hilesi cs go oyununda otomatik olarak düşmanları kafadan veya vücuttan vurmanızı sağlamaktadır. Eğer karşınızda ki düşman can sıkıcıysa kullanılması uygundur. Düşmana ateş etmeye başladığınızda aim kilitlenir. Bu sebepten dolayı aim hack kullanırken belli olmamasını istiyorsanız duvarın arkasındaki düşmanı tarayarak ateş etmeyin bir kaç mermi sıkın. Csrk premium size cs go için oto nişan özelliklerini gelişmiş şekilde sunar hemen incelemek veya indirmek için https://csrkpremium.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

aimbot hack

Csrk premium’un size aimbot ile alakalı olarak sunduğu özellikler aşağıdaki gibidir.

  • 3 adet ateş seçeneği sunar bu seçenekler legit yumuşak ve rage modlardır. Legit ve yumuşak mod ile düşmanınızı anında öldürmezsiniz ve çok fazla dikkat çekmezsiniz, rage mode ile düşmanınız anında ölür oyun sizin kontrolünüzde olur.
  • Crsk premium size 3 adet nişan noktası sunar bunlar vücut boyun ve kafa olarak ayrılır eğer boyun seçerseniz düşmanınıza hem çok hasar vurusunuz hem de bazen kafa atarsınız bazen vücut vurursunuz en etkili ve mantıklı seçenek budur.
  • Hilenizde force aim özelliği bulunmaktadır force aim özelliği bir tuşa bastığınızda düşmana anında aim alırsınız o tuşa basmazsanız otomatik aim alınmaz. Bu size pistol roundlarında ve oyun içinde çok büyük kolaylık ve ayrıcalık sağlar
  • İsterseniz force aim’i (türkçesi tuşa basarak nişan oluyor bu arada) trigger ile birlikte kullanabilirsiniz ve rage atabilirsiniz scout ile awp ile tüm düşmanlarınızı daima kafadan vurabilirsiniz bu özelliği bir tek csrk premium hackte bulabilirsiniz videolu anlatım için aşağıda ki linke girin anasayfamızda ki videonun 6. dakikasını izleyin 🙂

Size bu kadar ayrıcalık sağlayan mükemmel bir hile hem de bu fiyata varken neden duruyorsun ?

İNDİRMEYE BAŞLAMAK VEYA TÜM ÖZELLİKLERİ KEŞFETMEK İÇİN TIKLA

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir