"Enter"a basıp içeriğe geçin

Cs go skin changer Csrk

Csrk premium programımızda gelişmiş cs go skin changer özelliği dahilinde bulunmaktadır. Bu programı satın aldığınızda tüm cs go skinlerine kolaylıkla geçiş yapabilmektesiniz.

cs go skin changer

Csrk premium programında tüm bıçak skinleri, tüm silah skinleri, eldiven skinlerin doğru animasyon ve birebir görüntüsünü sağlamaktadır. Kullanımı kolay ve kullanıcı dostudur. İsterseniz bir skin listesi oluşturup bazılarını istediğiniz zaman silmeye gerek kalmadan deaktif edebilirsiniz. sağ yukarıda gördüğünüz etkinleştir seçeneği seçilen skini etkinleştirmeye yarar.

csgo skin changer

Ayrıca istediğiniz skini yazarak arayabilirsiniz bu sayede tek tek seçenekler arasında kaybolmazsınız.

İstediğiniz skinleri ayarlayıp skinleri güncelle dediğinizde anında skinleriniz güncellenir, oyundan çıkıp girmek gibi herhangi başka bir ayar yapmanız gerekmemektedir.

Ayarları kayıt et diyerek tekrar tekrar seçim yapmaktan kurtulursunuz ve her seferinde skinleriniz kayıtlı olur. Bu sayede cs go skin değiştiricinizi zahmetsizce kullanabilirsiniz.

Siz de güvenilir ve kullanışlı bir cs go skin changer sahip olabilmek için csrk premium’a kayıt olabilirsiniz. https://csrkpremium.com

Eski skin changer yazımızı okumak isterseniz: Skin changer kullanımı

Csrk premium’a %20 indirimli sahip olmak isterseniz BLOG20 kodunu kullanabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir