"Enter"a basıp içeriğe geçin

Cs go wall hack ayarları

Merhabalar, csrk premium programımızın sunduğu duvar özelliklerinin detaylarından bahsedeceğiz ve cs go wall hack ayarlarına değineceğiz. Öncelikle programımızın sunduğu duvar ayarları aşağıda gördüğünüz gibidir.

cs go wall hack

Programımızın sunduğu görsel duvar ayarlarında düşmanları kutu içine alabilir. düşmanlıarın isimlerini gösterebilir, sağlık durumlarını görebilirsiniz. Ayrıca düşmanların baktığı yönü ve iskelet olarak wallhack özelliklerimiz sayesinde görebilirsiniz.

cs go duvar csrk

Chams özelliği sayesinde düşmanı tamamen kaplı görebilir ayrıca glow efektli de gösterebilirsiniz. Diğer silahları ve itemleri de glow kaplı şekilde duvar arkasından görebilirsiniz.

Vurma gösterici özelliği sayesinde düşmana hasar verdiğinizde kaç hasar verdiğiniz düşmanın üzerinde yazarken mermi izi özelliği ise merminin gittiği yönü gösterir.

Cs go wall hack ayarlarımız; bomba yön tahmini özelliğimiz sayesinde bombanın nereye gideceğini görebilirsiniz ve ona göre atabilirsiniz.

bomba wall hack

Ayrıca C4 bombasının kalan süresini ve nerede olduğunu programın üzerinden görebilirsiniz. Hepsi ve daha fazlası sürekli güncellenen mükemmel özelliklerle birlikte csrk premium’da. Hemen https://csrkpremium.com adresini ziyaret edin, siz de kazanan tarafta yerinizi alın.

Eski yazımızı wallhack hakkında eski bilgileri görmek için buraya tıklayın.

Tek Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir