"Enter"a basıp içeriğe geçin

Cs Go Wall Hack Güncel

En önemli ve vazgeçilmez hile özelliği cs go wall hack özelliğidir. Her hilenin olmazsa olması olan wallhack günümüzde bir çok farklı ayarlarla önümüze çıkmaktadır. Özellikle csrk premium programında çeşitli ve yenilikçi güncel bir çok özellik bulunmaktadır.

Bugün bu wall hack özelliklerinin neler olduğunu ve bu özellikler sayesinde neler yapabileceğiniz konuşacağız.

cs go wall hack

Csrk premium programında tüm özellikler görsel sekmesi altında yer almaktadır.

Cs go wall hack özellikleri nelerdir?

İlk olarak ESP sekmesinin altında düşmanı kutu içerisine almak bulunmaktadır. Dilerseniz düşmanı kutu içerisinde gösterebilir ve zıplama durumuna göre bunu dinamik olarak ayarlayabilirsiniz.

İkinci olarak düşmanların isimlerini, sağlığını, silah adını, yön çizgisini ve düşmanın bakış açısını gösterebiliyorsunuz. İkinci olarak ise glow özellikleri sayesinde düşmanlarınınız veya takım arkadaşlarınız parıldar. Ayrıca glow yerine chams da kullanabilirsiniz. İkisi de programda mevcuttur.

cs go glow hack
chams vs glow

Yukarıdaki görselde chams ve glowu aynı anda gösteriyoruz. Pembe olan kısım chams özelliği iken mavi olan kısım ise glow özelliğidir.

Bu özelliklerin csrk premium programında size sunduğu en önemli ise görünürlük kontrolüdür. Eğer düşman duvarın arkasındaysa farklı renk gözükür, duvarın önündeyse farklı renk şeklinde gözükür. Chams açarsanız düşmanın görünen kısımları farklı renkte gözükmeyen yerleri farklı yerde gözükür. Bu sayede düşmanın gözüken yerlerini bilirsiniz.

Bu özelliklerin hepsini ve daha fazlasını keşfetmek için csrkpremium.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İsterseniz bir diğer yazımıza da göz atabilirsiniz.
https://csgohack.csrkpremium.com/cs-go-wall-hack-ayarlari/

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir