"Enter"a basıp içeriğe geçin

CS GO Wallhack Hilesi [Güncel]

CS:GO oyunu için wallhack hilesidir diğer adıyla glow esp veya charmbotdur. Bu makale de wallhack’ten bundan sonra glow esp olarak bahsedilecektir. Glow esp en temel cs go hackidir genel olarak tüm hilelerde sunulur ve düşmanlarınızı duvarın arkasından renkli olarak görmeye yarar bu size çok büyük ayrıcalık sağlar. Ancak düşmanlarınızı duvarın arkasından görüp vurmak ve üstlerine gitmek veya esp kullandığınızı belli etmek overwatch’da ban yemenize sebep olabilir bu yüzden çok dikkatli olmalısınız.

cs go glow esp

Ayrıca bir çok cs go hacki public hackler olduğu için VAC BAN yemenize sebep olabilir. Ancak csrk premium kullanarak bu durumu aşabilirsiniz. Glow esp’nin bazı özellikleri şunlardır;

  • Düşmanı duvarın arkasından gösterme (Enemy ESP) – bu özellik düşmanı kırmızı renkli olarak size duvarın arkasından gösterir.
  • Düşmanı duvarın arkasından sağlığına göre renklendirilmiş olarak gösterme (Enemy Health ESP) – bu özellik düşmanı size duvarın arkasından canlarına göre renklendirilmiş olarak gösterir. 100-70 can arası yeşik olarak gösteriliir. 25-70 can arası turuncu olarak gösterilir. 25 can altı kırmızı olarak gösterilir.
  • Takım arkadaşlarını gösterme (Team ESP) – Takım arkadaşlarınızı duvarın arkasından mavi olarak gösterir.
  • Görünürlük kontrolü (Visibility Check) – Bazen düşman duvarın arkasında olmasına rağmen duvarın önündeymiş gibi ateş edilebiliyor. Bu özellik sayesinde crosshair’ınız düşmanın üstüne geldiğinde düşmanın rengi beyaz olarak değişir ve ban yemenizi engeller.
  • C4 ve Ekipman Gösterme – Bomba kurulduğunda bulmak bazen çile olabilir veya yerden silah ararken vurulabilirsiniz. Bu ayar ile C4’ü yerdeyken düştüğünde veya kurulduğunda görebilir, yerdeki bomba ve silahları da görebilirsiniz.

Tüm bu özelliklere ve çok daha fazlasına csrk premium vip hack ile sahip olabilirsiniz.

İNDİRMEYE BAŞLAMAK VEYA ÖZELLİKLERİ KEŞFETMEK İÇİN TIKLA

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir