"Enter"a basıp içeriğe geçin

Csgo aimbot için akıllı ayarlar

Bu blog üzerinde size programın kullanışı açısından faydalı yazılar da paylaşmaya çalışacağız. Bugün ise csgo aimbot yani programdaki smart bot ve ayarları üzerine konuşacağız. Ayrıca en aşağıda çektiğimiz bir rekabetçi maçını paylaşacağız.

Öncelikle şundan bahsetmek gerekir ki aimbot ayarları kişiye özel ayarlardır. Sizin aiminiz iyiyse daha az belli olacak şekilde ayarlanabilir veya aiminiz çok kötüyse belli olmadan belli seviyeye kadar belli olmayacak şekilde ayarlanabilir. Biz csrk premium programımızda belli olmama durumunu maksimize etmeye çalışıyoruz.

Programımızda mantığı tamamen bizim tarafımızdan geliştirilmiş diğer hacklerde olmayan özellikler sunmaya çalışıyoruz. Smart bot aimbot özelliği de bunlardan birisidir. Smartbot ayarlarını kullanırken sadece tek bir ayar yapıp kalmanızı değil de değişken ayarlar yapmanızı öneririz. Özellikle oyun içi istatistikleri kontrol ederek oyun kötüyse gidiyorsa ve headshot oranınız düşükse headshot oranınızı %50 seviyelerine yükseltcek şekilde ayarlar yapabilirsiniz.

Biz bu durumu size anlatmak için cs go hack ile bir youtube videosu çektik ama 16-0 biten kolay bi oyun olduğu için sadece tek ayar gösterebildik. bunu da sadece smart bot’un ne kadar anlaşılmadan kullanabildiğini göstermek için koyuyoruz.

Videodaki hesap güven faktörü, programın sınırları, yeni hesapların hileyle kalitesini ölçmek için açtığımız bir test hesabı. Değişik şartlardaki hesaplarımızdan topladığımız verilere göre programımızı geliştiriyor ve daha iyi yapmaya çalışıyoruz. Bu da en yeni hesabımızın ilk maçlarından biri. Öncelikle videomuzu paylaşalım, daha sonra bunun üzerine biraz konuşalım.

Videodaki ayarlarımızda

  • Otomatik Nişan: Açık
  • Nişan Tuşu: Mouse1
  • İlk Nişan Noktası: Gövde
  • Son Nişan Noktası: Bel
  • Görüş Alanı: 15
  • Yumuşatma: 3

olarak kullanılıyor. Biz genelde oyunlara biz bu şekilde başlıyoruz. Eğer belli olursa görüş alanını düşürüyoruz yetmezse görüş alanını artırıyoruz. İlk nişan noktasını gövde yapmak düşmanın göğüsüne yakın aim tuttuğunuzda onu yakalamanızı sağlıyor.Son noktayı Bel yaptığınızda ise düşman eğer eğilirse hs atma oranınız artıyor bu ayar silahla sekmesi + yumuşaklık ile dengeleniyor yani.

Oyun daha zor olsaydı csgo aimbot ayarları ne olmalıydı?

Eğer oyun biraz daha zora girseydi ve csgo hack ayarlarında son nişan noktasını Kafaya veya boyuna çekerdik ki düşman daha az mermide ölsün. duruma göre aiminiz o gün kötüyse düşmanın çok uzağına düşüyorsa risk alınarak görüş alanı artırılabilir veya yumuşatma da azaltılabilirdi.

Bu csgo hile programının smart bot ayarlarıydı. Eğer smart bot yerine diğer programlarda olan legit aim özelliğini kullanmak isterseniz en altta bulunan ilkel olanı kullan seçeneğine basabilirdiniz. Bu daha ani hareketler yapar ve aim yardımcısı yerine direkt olarak aimdir.

csgo aimbot

Bugünlük bu kadar daha detaylı ve faydalı ayarları gelecekte paylaşmaya devam edeceğiz. Eğer sitemize gitmek isterseniz: https://csrkpremium.com . Eğer eskilerden cs go wall hack yazımızı okumak isterseniz şuradan.

Tek Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir