"Enter"a basıp içeriğe geçin

Csgo Aimbot Premium Kaliteli

Csgo Aimbot nam-ı diğer cs go aim hack hakkında bilgi vereceğiz bugün. Aimbot programları siz ateş ederken veya bir tuşa bastığınızda düşmanın üzerine otomatik olarak aim yani nişanınızı kaydırarak düşmanın vurulmasını sağlarlar. Tabi burada önemli olan bir bu işlev çalışırken ne kadar belli oluyor.

Bu konuyu iki başlıkta inceleyeceğiz.

Csgo Aimbot Özellikleri

Özellikle csrk piyasada bulabileceğiniz premium csgoaimbot özelliklerine sahiptir. Düşmanınıza rage özellikler ile anında da öldürebilirsiniz. Smart aimbot özellikleri sayesinde hiç belli etmeden de bu özellikleri kullanabilirsiniz.

Csrk premium’un aimbot özelliklerini https://csrkpremium.com üzerinden inceleyebilir cuzi miktarda bir ücret ile deneyimleyebilirsiniz.

Cs go Aim Hack Özellikleri

Cs go aim hack özellikleri de aynı şekilde ayarlanabilirdir. İstersen düşmanlarınızı kafadan vurup headshot atabilirsiniz. İsterseniz duvardan vurabilirsiniz bu sayede cs go steam oyununu daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Blog sayfamızı takip ederek diğer tüm özellikler ve işleyişleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca anasayfamızı ziyaret ederekte daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkürler. Ayrıca isterseniz eski aimbot yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir