"Enter"a basıp içeriğe geçin

CSGO Hack Smart Bot nasıl kullanılır?

Csgo hack csrk premium’un bildiğiniz gibi smart bot şeklinde aim yardımcısı özelliği bulunmaktadır. Peki nedir bu aim yardımcısı? Aim hack yardımcısı sayesinde program aim gibi çalışmaz sadece düşmanın üzerine belli belirsiz kayar ve düşmanı vurmanızı sağlar.

Bu legitlik açısında önemli ve başka bir programda olmayan cs go hack özelliğidir. Düşmanın belirlenen bölgesine aiminiz yakınsa otomatik olarak kayar ama belli olmaz bu sayede anlaşılamaz.

Bu cs go hack özelliği için unutulmaması gereken şey. Her kişinin aim yaklaşımı farklı olduğu için herkes için tek ayar ile iyi bir aim assist sağlamak mümkün değildir. Bu sebepten dolayı burada paylaşılan ayarlar size en iyi tecrübeyi sunmayabilir, kendinize göre ayar yapmanız gerekebilmektedir.

csgo hack

Bizim kendimiz için kullandığımız ayarlar değişmekle birlikte, bu sıralar yukarıdaki ayarları tercih etmekteyiz. Bu ayarlar rütbeniz ve söylediğim gibi aiminize göre değişmektedir. Çünkü daha yüksek rütbelerde daha az mermiyle düşmanınızı vurmanız gerekirken, daha düşük rütbelerde az mermiyle düşmanınızı vurmanız dikkat çekmenize neden olur bu da csgo hack riske atar.

Biz legit özellikler sunmaya çalıştığımız için en az dikkat şekilde davranmanız ve minimum tepki çekmeniz bizim için önemli. Bu nedenle geliştirmeler yaparken ve öneriler sunarken bunları göz önünde bulunduruyoruz.

Eğer isterseniz yumuşatma azaltırabilir ve nişan noktalarını gövde, boyun, kafa gibi noktalara çekebilirsiniz.

Eskiden yazılan dikkat edilmesi gerekenler listesine ulaşmak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Eğer program diğer özelliklerini keşfet ve satın almak isterseniz https://csrkpremium.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir