"Enter"a basıp içeriğe geçin

CS:GO Radar hack, No Recoil, No Flash, Bunny Hop, Slow Aim [Güncel]

Merhabalar,

Bugün csrk premium hilemizin diğer araçlar menüsünde yer alan özelliklerini tanıyacağız. Bu menüde bulunan 5 adet özellikten birincisi radar hack türkçe haliyle radar’da göster. Bu özellik sayesinde counter strike global offensive oyununda düşmanlarınızın yerlerini radar üzerinden görebilirsiniz.

cs go radar hack

Cs:Go radar hack özelliği özellikle amatör hile kullanıcıları için çok etkilidir, düşmanı duvardan göremediğiniz için yanlışlıkla üstüne aim tutup hilenizi belli etmezsiniz ama aynı zamanda ise düşmanın yerini bildiğiniz için size ayrıcalık sağlar sizi overwatch’da üst düzey konuma getirir 🙂

İkinci olarak hilemiz size multi hack kapsamında no recoil yani mermi sekmeme özelliğini sunuyor. Mermi sekmeme adı üstüne ateş etmeye başladığınızda silahınız hep tek bir noktaya ateş ediyor bu yüzden düşmanı rahatlıkla öldürebilirsiniz. Ayrıca bu durum ayırt edilmesi belli olması çok zor bir durumdur ama size çok fazla ayrıcalık sağlar. yine de bu özelliği bir üst düzey kullanıcıların kullanması daha iyi olur.

Bugünkü cs go hilesinde tanıtacağımız üçüncü özelliğimiz ise No Flash yani flaş bombasını etkisizleştirme özelliği 🙂 bu özellik sayesinde flaş bombası atıldığında kör olmazsınız ve düşmanınızı büyük bir ayrıcalık ile vurabilirsiniz ama bu sizin hile olduğunuzu çok fazla belli eder bu sebepten dolayı eğer rage atmayacaksanız kullanmanızı tavsiye etmiyorum.

Kullanıcıların aktif olarak kullandığı ve çok beğendiği profesyonel cs go hackimizin içerdiği bir diğer özellik bunny hop yani tavşan zıplaması 🙂 tabi ki bunu da türkçeye çevirmedik. bunny hop ile space tuşuna basılı tutarak zıplayabilir havada hiç bir çaba sarfetmeden hızlı hareket edebilirsiniz ancak normalde oyunda bunny hop yapmak zor olduğundan ve sunucuya bir çok istek gönderdiğinden rekabetçi maçlarda bu özelliği kullanmanızı önermiyor, ama süper özellik.

Bu yazımızda tanıtacağımız son özelliğimiz ise cs go slow aim özelliği, anlayabileceğiniz gibi bu özellik sizin nişanınızı yavaşlatıyor peki ne zaman oluyor bu durum ? slow aim siz düşmana ateş etmeye başladığınız zaman devreye girer düşmanı vurduğunuzda mouse’u hızlı hareket ettirememeniz için aiminiz yavaşlar ve düşmanı istemesenizde vurursunuz 🙂 ateş etmeyi bırakınca veya düşman ölünce mouse hassasiyetiniz eski haline geri döner.

Csrk premium size bu ve bunun gibi tonlarca özellik sunar.

Size bu kadar ayrıcalık sağlayan mükemmel bir hile hem de bu fiyata varken neden duruyorsun ?

İNDİRMEYE BAŞLAMAK VEYA TÜM ÖZELLİKLERİ KEŞFETMEK İÇİN TIKLA

Tek Yorum

  1. Ahmet Enes Ahmet Enes

    radar hack gercekten cok ii ben hep onu kullanyorm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir