"Enter"a basıp içeriğe geçin

Csrk CS:GO ITEM Çekilişi Sonuçları – Ekim

kill confirmed

Merhaba arkadaşlar,

Csrk Ekim ayı item çekiliş sonuçları belli oldu.

Maalesef yine steam profili gizli olduğu için veya yaptığı facebook/twitter paylaşımını sildiği için diskalifiye olan arkadaşlar oldu. Bu arkadaşlar için yapabileceğimiz bir şey yok lütfen itiraz etmesinler.

Bunu es geçersek çok heyecanlı bir çekiliş oldu bizim için. Sesli sunuyor olsaydık büyük ihtimal sonuna kadar çığlık çığlığa sunardık. Yine çok renkli bir çekiliş oldu aylık alan arkadaşlarda, ömür boyu alan arkadaşlarda, 2-3 tl ile katılan arkadaşlarda kazandı. Kazanan kişileri tebrik ederiz 🙂

Çekilişi kazanan arkadaşlardan ricam eğer durumları el veriyorsa çekiliş sonuçları FACEBOOK GÖNDERİMİZE yorum yapmaları. Bu sayede aklına soru işareti takılan kişileri aydınlatmış olursunuz ve size minnettar oluruz.

Biz biliyoruz ki bir çok müşterimiz arkadaşlarından gizlemek için sayfamızı beğenmiyor, gönderilerimizi beğenmiyor ve yorum yapamıyor. Hatta geçen çekilişte diskalifiye olan arkadaşlar bunu destek üzerinden dile getirmişlerdi. 

Bu sebepten dolayı diğer arkadaşlardan ricam bize bu blog yazısı altına yorum yaparak bize şu konularda yardımcı olmaları:

 • Sizce çekilişlere devam etmelimiyiz ?
 • Kaç adet itemi çekilişle vermeliyiz? (az sayıda verirsek daha pahalı itemleri veririz)
 • Hangi itemleri çekilişte görmek istersiniz? (Dragone lore demeyin lütfen:))

Bu sorulara kendi önerilerinizi aşağıdaki yorum kısmından iletebilirsiniz. Biz de sizin dönüşlerinize göre bu sistemi şekillendirip sürekli hale getireceğiz 🙂 şimdiden yorum yapanlara tek tek teşekkür ederiz.

Videoya geçmeden önce son olarak: ÇEKİLİŞ İLE İLGİLİ İTİRAZLARINIZI/HATALARIMIZI 14.11.2016 TARİHİ İÇERİSİNDE SAAT 18:00A KADAR DESTEK SİSTEMİ ÜZERİNDEN GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. İTEMLERİN MOBİL ONAYLARI İTİRAZLARIN DEĞERLENDİRİLMESİNDEN SONRA SAAT 00:00’A KADAR GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR.

İtemler teslim edildi 🙂

En sonuncusu ve en önemlisi çekilişi kazanan arkadaşlar eğer itemlerinizi nakite döndürmek istiyorsanız ne olursa olsun önce itemi vermeyin. Geçen çekiliş bıçak tahlilerimizden biri bu sebepten dolayı dolandırılmış. bilginize.

 

8 Yorum

 1. Dogukan Dogukan

  Her zamanki gibi kazanamadim

 2. Gene Şansımız Dönmedi 🙂 Güzel Çekiliş Olmuş Elinize Sağlık 🙂

 3. onur onur

  çok teşekkürler kazanmışım elinize saglık

 4. Teyfik Y. Teyfik Y.

  2’ci kez Çekilişe katılmam malesef kazanamadım yine şans işte inşllah 3’cü çekiliş olursa onda kazanırım 🙂 🙂

 5. Hakan K. Hakan K.

  Kazananlardan biriyim. Hiç beklemediğim bir mutluluk. Csrkpremium ailesine çok teşekkür ederim. Gerçekten çok başarılı bir iş çıkartıyorlar. Emeğinize sağlık.

 6. Doğukan Doğukan

  hakan ne kazandın ve steam profilini atar mısın

 7. mesajını görüp cevap verir mi bilmiyorum ama email adresi “mylifeeyes” olan kişi. Steam adresini videodan görebilirsiniz.

 8. Tech Tech

  Hayatım boyunca ilk defa bir çekilişte kazandım. CSRK Ailesine teşekkürler.

  Umarım çekilişler devam eder 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir