"Enter"a basıp içeriğe geçin

Csrk Hack Güncellemesi Sürüm Notları [29.04.2016]

Merhaba arkadaşlar,

csrk premium bugün yani 29 nisan günü güncellendi, güncellemeler sizin isteklerinize veya problemlerinize yönelik oluyor genelde. Büyük bir güncelleme oldu umarım beğenirsiniz ve problemsiz kullanırsınız. 2 gündür canlı destek üzerinden seri yanıt alamayan arkadaşlardan özür dileriz kendizi tamamen bu güncellemeye vermiştik, 2 gündür aralıksız çalışıyoruz, problemlerinizi giderebildiğimizi düşünüyoruz. Bugün akşam itibari ile tekrar aktif olarak canlı destekte olacağız.

csrk login

Sürüm değişiklikleri

  • Yeni tema hayırlı olsun. minimalist bir temaya geçtik sitemizin renkleri ile aynı, kontrolü kolay her şey düzenli bir şekilde sekmelere bölünmüş durumda ve ekranınızı doldurmuyor, enter butonu ile giriş yapabilme şeysi koyduk (beni hatırla dedikten sonraki girişiniz için çalışıyor).
  • Artık windows xp için çalışabilir, windows 8.1 ve üstü standartlarından windows 7 standartlarına döndürüldü, herkeste daha sağlıklı çalışması açısından.
  • Wallhack modülü sil baştan yazıldı artık herkes için sorunsuz olmasını umut ediyoruz. 3-5 kişide yaşanan oyundan atma ve bazı kişilerde yaşanan çalışmayı durdurdu hatası böylelikle çözüme kavuştu.
  • Wallhackte c4’ü göster ve ekipmanları göster seçenekleri iki farklı seçenek olarak sunuldu.
  • Wallhack’te görünürlüğü kontrol et fonksiyonun hatası düzeltildi.
  • Ayarlar sekmesine önerilen ayarları kolayca uygulayabileceğiniz bir buton getirildi, çok soru geliyordu hangi ayarları kullanmalıyım şeklinde.
  • Slow aim ( yavaş aim ) fonksiyonu kuvvetlendirildi, güzel olay ve legal bence kullanın.
  • Diğer exede ki son iyileştirme ve değişiklikleri kapsıyoruz.

csrk trigger

Yeni hile de Wallhack, trigger, aimbot, radar hack, performans, ve ayarlar için farklı sekmeler bulunuyor. Hileli oyunlar 🙂

Tek Yorum

  1. Bir csgo hile sitesi sahibi olarak gercekten başarılı bir hile.Hem ucuz hem doğru adres

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir