"Enter"a basıp içeriğe geçin

Csrk Premium Hack Güncelleme Planlaması

Merhaba arkadaşlar,

blogumuza hergün bir yazı yazma politikası gereği bugün hileminizin  bu hafta içinde gelmesi planlanan yenilikleri hakkında bir yazı yazacağım. Biliyorsunuz cs go hilemiz gücünü kullanıcılarından alan sürekli gelişen ve legit olmaya önem veren bir hile. Hileyi hem overwatch’da ban yemeyeceğiniz şekilde legit olarak geliştirmeye çalışıp bir yandan hilenizin gücünü sınayabileceğiniz rage özellikler koymaya çalışıyoruz. kullanıcı geri dönüşlerine önem veriyoruz ve önemli veya gerekli gördüğümüz özellikleri hemen hileye uygulamak için kollarımızı sıvıyoruz. Bu hafta dikkat çeken öneriler veya bize farklı şeyler yapma hissi uyaran öneriler oldu. Bu sebeple bu hafta yapmayı plandığımız değişiklik aşağıdaki gibidir. Değişiklerin hepsi aimbot yani oto nişan hilesi üzerine olacaktır.

  • Aimbot özelliği aim lock şeklinde çalışıyordu. cs go aimbot’umuza adam zıpladığında takip etme seçeneğinin gelmesi planlanıyor. Bu sayede düşman zıpladığında aim düşmanı takip etmeyecek. ne kadar başarılı olabilir görücez 🙂
  • Aimbot özelliğine adam hareket ederken takip etme özelliği gelecek. Bu sayede düşman duvarın arkasına doğru koşarken onu aim’in onu takip etmemesi planlanıyor. Ufak testler sonucu başarılı olabileceğini düşünüyorum.
  • Son olarakta aimbotun çalışmaya başlayacağı mermi sayısı ve çalışmayı bitireceği mermi sayısının sizin tarafınızdan belirlenmesini planlıyoruz. Şu şekilde olacak normalde aimbot ilk mermi atışınızdan sonra hedefe kilitlenir siz isterseniz 3 mermi atıştan sonra devreye gir diyebileceksiniz. veya aimbot siz ateş etmeye devam ettiğiniz sürece düşmana kilitlenir. kilitlendikten 5 mermi sonra kilitlenmeyi 1 saniyeliğine bırak diyebileceksiniz. Çok güzel olacağını umut ediyoruz umarım beğenirsiniz.

Evet arkadaşlar bu haftaki güncelleme planlarımızda bunlar var umarım beğeneceğiniz işler çıkar ortaya eğer herhangi bir aksaklık olmazsa güncellemenin perşembe veya cuma günü size uyarı olarak gelmesi planlanıyor. Csrk premium ile iyi oyunlar 🙂

Size bu kadar ayrıcalık sağlayan mükemmel bir hile hem de bu fiyata varken neden duruyorsun ?

İNDİRMEYE BAŞLAMAK VEYA TÜM ÖZELLİKLERİ KEŞFETMEK İÇİN TIKLA

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir