"Enter"a basıp içeriğe geçin

Csrk Premium Hack Güvenli Mod ve Oyun İçi Giriş Nedir?

Merhaba arkadaşlar,

Cs go hackimizi kullananlar için 2 farklı oyuna giriş modu sunuyoruz bunlardan biri güvenli mod diğer ise oyun içi giriş modu. Bu konular hakkında çok soru geliyor o yüzden bu konuda yazmak istedim.

csrk güvenli mod

Hileyi açtığınızda email adresiniz ve şifreniz ile giriş yapıyorsunuz daha sonra önünüze mod seçim ekranı geliyor. Güvenli mod’u seçtiğinizde oyun kendiliğinden açılır ve oyun açılınca hile ekranı yüklenir bu sayede oyuna güvenli bir giriş yapmış olursunuz vac taramanıza takılma riskiniz hiç olmaz. Bu sayede güvenle oyun oynayabilirsiniz.

Cs go hackimiz için ikinci seçenek ise oyun içi giriş modu oyun içi giriş modunda oyundan çıktı girdi hack açtı şimdi herkesi vuruyor tantanalarından kurtulmak için kullanabilirsiniz ancak çok güvenli değil kendi riskinizi alarak kullanın ancak şimdiye kadar kimse bu moddan dolayı sıkıntı yaşamamıştır ve benim de sık sık kullandığım bir moddur 🙂

Premium hilemizde her şey sizin isteklerinize ve taleplerinize göre şekillenmiştir sizin sayenizde daha da iyi bir hile yapıyor hem rage özellikler geliyor hem legit oynayabiliyorsunuz oyununuzu overwatch ihtimalinizin oradan kalkıyor.

Size bu kadar ayrıcalık sağlayan mükemmel bir hile hem de bu fiyata varken neden duruyorsun ?

İNDİRMEYE BAŞLAMAK VEYA TÜM ÖZELLİKLERİ KEŞFETMEK İÇİN TIKLA

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir