"Enter"a basıp içeriğe geçin

Csrk Premium ile CS:GO Hack Keyfi :)

merhaba arkadaşlar,

bugün de faydalı bilgiler vermek yerine csrk premium vip hack hakkında köşe yazısı tadında bir yazı yazmaya karar verdim. ama kısa süre içerisinde yeni kullanım videosu ve yeni videolar gelecek merak etmeyin.

csrk pre

Csrk premium’un size sunduğu özel ayarlar sayesinde oyun içinde karşıda ki düşmanların yerlerini görebilir, düşmanları otomatik nişan sayesinde rahatlıkla öldürebilir hatta bunny hop, mermi sekmeme gibi özel özellikler kazanabilirsiniz 🙂

Özel wallhack ayarlarımız sayesinde takım arkadaşlarınızı da görebilir veya düşmanın duvarın arkasında olup olmadığını rahatlıkla algılayabilirsiniz. C4’ün nerede olduğunu görmek yerdeki silahlar görmek de size ayrıca avantaj sağlar.

Özel aim hack ayarlarımız sayesinde ise düşmanı isterseniz hızlı bir şekilde öldürebilirsiniz veya belli olmayan aim ayarlarımız sayesinde kendinizi saklayarak aim assist gibi kullanabilirsiniz.

Bunun dışında trigger ayarlarını kullanarak awp ve pistol gibi silahlarla kendinize daha fazla ayrıcalık sağlayabilir isterseniz düşmanlarınızı radar hack üstünden gözetleyerekte hilenizi saklayabilirsiniz 🙂

Size bu kadar ayrıcalık sağlayan mükemmel bir hile hem de bu fiyata varken neden duruyorsun ?

İNDİRMEYE BAŞLAMAK VEYA TÜM ÖZELLİKLERİ KEŞFETMEK İÇİN TIKLA

Tek Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir