"Enter"a basıp içeriğe geçin

Csrk Premium Kullanım Kılavuzu

Bildiğiniz üzere csrk premium kalite, üst düzey bir cs go hack’idir. Kullanım koşulları ve ayarlar ile alakalı canlı destekten ne kadar sonuna kadar yardımcı olsakta hile hakkında ki genel bilgileri sıkça sorunlar soruları vs buradan paylaşmak istedik. bu post hilemiz hakkında kullanıcımızın merak ettiklerini sıkıntılarını ve problemlerinizi içerecek. başlayalım o zaman.

sss

Hileyi nasıl satın alıyorum ?

csrk premium hilesini kredi kartı, paypal, havale, mobil ödeme, cs go itemi ve steam cüzdan kodu ile ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Paypal ile direkt olarak yükleme yapabilirsiniz ve bakiyeniz anında hesabınıza geçer diğer ödeme yöntemleri ile ise canlı destek online olduğunda (günün%80inde online) 1 dakika içinde ki bakiyenizi güncelletebilirsiniz. Daha sonra hesabınız sayfasından satın alma işlemi yapabilirsiniz.

Satın aldım hileyi nereden indireceğim ?

cs go h4x ‘inizi satın alma işlemini yaptıktan sonra hilenizi hesabınız sayfasında kalan gün sayısı yazısı altından indirmeye başla diyerek indirebilirsiniz.

Önce hileyi mi açmalıyım oyunu mu ?

hileniz açıldıktan sonra 2 farklı mod bulunuyor güvenli mod ve oyun içi giriş modları. önerilen ayarımız olarak güvenli mod’u aktif edin ve oyun kendiliğinden açılacaktır oyun açıldıktan sonra cs go hilenizin yönetim ekranı gelecektir.

Bir hile hesabını kaç kişi kullanabilir?

size özel olan bir hile hesabını sadece siz kullanabilirsiniz, dosyalarınızı başkalarıyla paylaşmanızı kesinlikle önermiyoruz unutmayın ki o hile dosyası sadece size özel ve bu paylaşımlardan dolayı oluşacak sıkıntılardan dolayı sorumluluk kabul etmiyoruz.

bu postumuzda cs go h4x’imizin nasıl satın alınıp aktif edildiğinden bahsettik daha sonra gönderilerimiz de sizlerden sık gelen sorular hakkında yazmaya cevaplandırmaya devam edeceğiz.

Size bu kadar ayrıcalık sağlayan mükemmel bir hile hem de bu fiyata varken neden duruyorsun ?

İNDİRMEYE BAŞLAMAK VEYA TÜM ÖZELLİKLERİ KEŞFETMEK İÇİN TIKLA

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir