"Enter"a basıp içeriğe geçin

Csrk Profesyonel Cs Go Aimbot Hacki

merhaba arkadaşlar,

bugün blog postumuzda csrk premium hilesinin profesyonel ve overwatch ban ihtimalinizi düşüren özelliklerini inceleyeceğiz. Bu aimbot ayarı türkçe olarak oto nişan olarak geçmektedir. Bu ayarı kullandığınızda düşmanlarınızı otomatik olarak vurabilirsiniziniz veya aiminiz kötüyse aim assit gibi kullanarak belli etmeden aiminizi düşmanlarınızın üstüne çekebilirsiniz.

cs go aimbot

peki aim ayarları nelerdir ne işe yarıyor?

cs go hackimizde profesyonel aimbot ayarları bulunmaktadır ve bu özelliklerin hiç biri başka hilelerde yoktur sadece bizim hilemizde mevcuttur. Kullanıcıların en iyi hangi şekilde oynayabileceğini ve kullanıcıdan gelen dönüşleri düşünerek geliştirdik.

csrk premium aimbot da sertlik ayarları bulunuyor

nedir bu sertlik ayarları ? legit mod yumuşak mod ve sert mod olarak üçe ayrılıyor eğer legit mod seçerseniz aiminiz yaylanarak kayar ve aim assit gibi gözükür tam olarak hedefe kilitlenmez. eğer yumuşak mod seçerseniz düşmanı normal bir şekilde öldürüsünüz eğer sert mod seçerseniz hedef direkt olarak düşmanın belirlediğiniz bölgesine kayar. legit oynamak için bu ayarlardan adı üstünde legit olanı seçmenizi tavsiye ediyoruz.

cs go hilemizde aimbot da hedef bölge ayarı bulunuyor

hedef bölge ayarı düşmanın kilitlenecek bölgesini seçmenize yarıyor, kafa boyun ve göğüs olarak üç farklı seçenek bulunuyor bunlardan göğüs olanı seçtiğinizde daha legit gözükürsünüz ancak boyun seçerseniz bazen kafa atmanızın yanında arası da vücut vurmuş olursunuz. seçimi size bırakıyoruz.

vip cs go hackimizde aim için özel ayarlar bulunuyor

hilemiz duvardan adamlara kilitlenmiyor isterseniz duvardan kilitlenme özelliğini aktif edebilirsiniz ancak rage atmak istemiyorsanız bu özelliği aktif etmenizi önermiyorum çünkü overwatch için çok fazla belli olur. bunun dışında zıplayana kilitlenme ve koşana kilitlenme özelliklerimiz var çok stabil şekilde çalışıyor ve bu özellikleri aktif etmenizi şiddetle (şiddete karşıyız ama) tavsiye ediyoruz.

vip h4x imizde ateş edildiğinde kitlen özelliği bulunuyor

hilemizde bir de ateş edildiğinde kitlen özelliği bulunuyor bu özelliğide başka cs go hilelerinde bulamazsınız. burada ki ayar varsayılan olanlar 1-30 şeklindedir. peki bu ne anlama geliyor hilenizin birinci mermisini sıktığınızda hedefe kilitlenmeye başlıyor 30 mermiden sonra kilitlenmeyi bırakıyor bu ayarı kendinize göre değiştirerek mükemmel legit hile elde edebilirsiniz. ben varsayılan olarak 3-30 kullanmayı öneriyorum ama 3-9 vs gibi ayarlar kullanabilirsiniz. 3-30 ne demek oluyor hedefe sıktığınız 3. mermiden sonra düşmana ateş etmeye başlıyor.

gerçekten aimbot ayarları bulabileceğiniz en güzel ayarlara sahip 🙂 başka hilelerde bulamazsınız ve yaparken inanılmaz derece de içimize sindi ve size sunacağımız yeni ürün için heyecanlandık. kuşkumuz yok ama umarım memnun kalırsınız 🙂

Size bu kadar ayrıcalık sağlayan mükemmel bir hile hem de bu fiyata varken neden duruyorsun ?

İNDİRMEYE BAŞLAMAK VEYA TÜM ÖZELLİKLERİ KEŞFETMEK İÇİN TIKLA

Tek Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir