"Enter"a basıp içeriğe geçin

Csrk Skin Changer İndir 2020

Csrk skin changer indir özelliğini kolaylıkla 2020 senesinde de kullanabilirsiniz. Bugün size bu ayarların ne işe yaradığını ve kolayca nasıl kullanabileceğinizi anlatacağız.

Skin changer bildiğiniz üzere oyundaki silah ve bıçak skinlerini değiştirmeye yarayan programdır. Oyundaki tüm skinleri tüm itemlere uygulayabilir, eldiven, bıçak görüşlerini kalıcı olarak değiştirebilirsiniz. Bu sayede oyundan daha çok keyif alıp daha güzel vuruşlar yapabilirsiniz.

Skin changer nereden indirilir?

Skin changer özelliği csrk premium programının dahilinde gelen bir özelliktir ve csrk skin changer özelliği dışında bir çok farklı özellik daha sunmaktadır. Ayrıca sticker changer (geçici olarak devre dışı) özelliği de skin changer içinde dahilidir.

Şimdi csrk 2020 programını indirdiniz ayarlamaları nasıl yapacaksınız? öncelikle programı açın ve skin changer sekmesine gelin. sol yukarıda bulunan skin degiştirici aktifleştir yazısına tıklayın. Şuandan itibaren skin changerınız aktifleştirmiştir.

skin changer indir

Şimdi silah eklememiz gerekiyor. Sol tarafta gördüğünüz menüde eklediğiniz silahlar ve yapacağınız değişiklikler gözüküyor bunları istediğiniz zaman aktifleştirip kapatabiliyorsunuz. Sol taraftan ekleye basarak yeni bir silah ekleyin.

skin changer indirme ayarları 2020

Şimdi gördüğünüz gibi skinimiz geldi sağ tarafta ayarlarını yapabileceğimiz alan geldi. İsim yazan kısım ayarı kayıt ederken hatırlamanız için yazabileceğiniz kısım ama yazmak zorunda değilsiniz. Şimdi gelelim Item kısmına. Hangi Silahı bıçağı yapılandırmak istiyorsanız onu seçiyorsunuz. Ben bu öğretici de sg-553 silahımın skinini değiştireceğim. İsterseniz siz awp dragon lore yapın size kalmış.

sg 553 skin değiştirici

Şimdi bu seçimimi yaptıktan sonra ayarlamak istediğim skini seçeceğim. Bunun için Görünüş kısmından istediğim skini seçeceğim. Bu kısımda tüm skinleri filtrelemeden size sunuyoruz ancak bu kısımda arama yaparak istediğiniz skini kullanabilirsiniz.

skin changer ssg553 ayar

Yukarıdaki görselde gördüğünüz gibi yazmaya başladığım anda otomatik olarak aradığım şey sonuçlar arasında yer aldı ve onu seçmem yeterli olacaktır. Kolayca ayarlarınızı yaptınız gördüğünüz gibi. Şimdi bu silahın skinini etkinleştirmek için yapmanız gereken tek bir şey var etkinleştir yazısına tıklamak ve skinleri güncelle demek.

skin changer etkinleştirme

Sadece bu kadar tüm ayarlarınızı yapabilirsiniz. Eğer stattrak eklemek isterseniz etkinleştir yazısının altında bulunan kısımdan stattrak ayarına 0 dan farklı bir değer girerseniz aktifleştecektir.

Seed ayarı ise özellikle hardened case gibi rastgele görünüşe sahip silahlarda güzel olan bir şeklini ayarlamak içindir. Dilerseniz kalite kısmından savaş görmüşte seçebilirsiniz.

Eğer bıçak ve eldiven skin değiştirmek istiyorsanız yine aynısını yapıyorsunuz sadece aşağıda sadece eldiven ve bıçak yazan kısımdan hangi bıçağı istiyorsanız onu seçiyorsunuz. Örnek bir görsel paylaşmak gerekirse:

bıçak skin değiştirme

Skinleri güncelle butonuna bastığınızda skinleriniz görünür olur. Skinleri kaydet’e basarak ise daha sonra da kullanmak üzere skinle ayarlarınız kayıt edilir. Skinleri yükleye basarak Önceden kayıtlı ayarlarınızı yüklersiniz, zaten program açılışında otomatik olarak yükleniyor. Hadi hemen siz de skin changer indir csrk ile kullanın. Hepinize iyi oyunlar dilerim.

Diğer cs go hack kullanımı hakkında yazımızı okumak için: https://csgohack.csrkpremium.com/belli-etmeden-csgo-hack-kullanimi/

Tek Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir