"Enter"a basıp içeriğe geçin

Csrk Vip Wall Hack Ayarları

merhaba arkadaşlar,

bugün csrk premium vip cs go hilesinin wall hack özellikleri hakkında konuşacağız.

wall hack esp cs go

wall hack nedir?

cs go duvar hilesi olarakta geçer. Düşmanlarınızı duvarın arkasından görmenizi ve hareketlerini izlemenizi sağlar. size oyunda çok büyük ayrıcalık sağlar. hackimizde 6 farklı wallhack özelliği bulunmaktadır. şimdi bunları açıklayalım.

normal wall hack nedir?

cs go wall hack bu arada glow esp olarakta geçer. türkçe adı düşmanı göster olarak geçiyor düşmanı duvarın arkasından sadece kırmızı olarak gösterir.

health  wall hack nedir?

bu glow espsi aynı zamanda düşmanın canını renklendirilmiş olarak görmenize yarıyor. düşmanın canı 75den fazlaysa yeşil. 75-25 arası turuncu 25 altı ise turuncu olarak gözükür bu sayede düşmanlarınızı duvarın arkasından rahatlıkla tanımlayıp vurulmasını sağlarsınız.

team wall hack nedir?

türkçe takım arkadaşlarını göster olarak geçiyor. Bu ayar sayesinde takım arkadaşlarınızı duvarın arkasından mavi renklendirilmiş şekilde görebilirsiniz.

visibility check nedir?

türkçesi görünürlüğü kontrol et olan bu özellik düşmanın üstüne aim aldığınızda düşmanın rengini değiştirir bu sayede düşmanın duvarın arkasında olup olmadığını rahatlıkla algılarsınız.

c4 bombasını ve ekipmanları gösterme hilesi nedir ?

bu ayar sayesinde oyun içinde yere düşmüş c4 bombasını ve ekipmanları görebilirsiniz. ayrıca size kurulmuş bombanın da yerini gösterir bu şekilde bombayı aramak ile vakit kaybetmezsiniz.

Size bu kadar ayrıcalık sağlayan mükemmel bir hile hem de bu fiyata varken neden duruyorsun ?

İNDİRMEYE BAŞLAMAK VEYA TÜM ÖZELLİKLERİ KEŞFETMEK İÇİN TIKLA

Tek Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir