"Enter"a basıp içeriğe geçin

Csrk’te Bahar Dönemi – Güncel CS GO HACK

Merhaba arkadaşlar,

hilemizi, sitemizi ve fiyatlarımızı güncelledik. cs go hackimiz hakkında değişiklikleri, kullanım ipuçlarını size buradan paylaşmaya devam edeceğiz 🙂

Güncel programımız yine başka yerde olmayan akıllı ve legit özellikler barındırmaktadır. Csrk olarak birinci öncelliğimiz belli olmayan legit hile özellikleri sunmaktır. Özellikle Smart Bot özelliğimiz sayesinde legit nişan (ing. aim hack) özelliğine yeni bir bakış açısı getirerek tamamen nişan yardımcısı (ing. aim assist) özelliği elde ettik. Bu özelliğimiz sayesinde nişanınınız keskin bir şekilde kaymaz ve insan gibi tepkiler verir. Bunun dışında çok daha geniş yelpazede özellikler sunuyoruz. Derinleştirilmiş duvar hileleri(wall hack), mevlana özellikleri, skin değiştirme özellikleri vip cs go hackimizde sunulmaktadır.

Bu özelliklerimizden kullanım ipuçlarını, önerilen ayarları bu blog üzerinden yayınlanacak yeni yazılar üzerinden paylaşmaya devam edeceğiz.

Yaptığımız güncellemeler ile tamamen gelişmiş bu programa ve yeni paketlerimize göz atmak için websitemizi ziyaret edin.

Yeni olarak 7 gün için 15TL, 14 gün için 20TL olan paketlerimiz gelmiştir. Ayrıca 30 gün 30TL olan paketimiz aynı fiyattan devam etmektedir.

Ayrıca yeni olarak referans sistemimizi tamamen değiştirdik ve bu sistemle kayıt olan her iki kişiye de ödül vermeyi amaçladık. Artık hesap sayfanızın en altında bulunan referans kodunuzu arkadaşlarınızla paylaştığınızda siz 1 hafta süre kazanırken satın alım yapan kişi de 1 hafta kazanıyor. Bu sayede referans bağlantınızın kullanılmasını teşvik etmeyi planlıyoruz. (30 gün ve üzeri satın alımlar için geçerlidir.)

Siz de hemen premium cs go hack sahibi olun.

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir