"Enter"a basıp içeriğe geçin

Diğer Counter Strike Hileleri vs Csrk

Bilindiği üzere piyasada bir çok counter strike hileleri mevcut. Bu yazıda bu hilelere göre nasıl fark yaratmaya çalışıyoruz ve nasıl farklarımız ve bunlardan bahsedeceğiz.

Cs go wall hack, cs go skin changer, cs go aim hack bir csgo hackinin vazgeçilmezidir. Biz bu özellikleri sunarken tamamen özgün ve başka yerde bulamayacağınız detaylar sunmaya veya tüm özellikleri güvenilir şekilde bir arada sunmayı hedefliyoruz.

İlk olarak sekmeyen crosshair özelliğinden bahsetmek isterim. Sekmeyen crosshair sayesinde silah ile tarama yaparken crosshair’ınız merminin gittiği yönü gösterir bu sayede crosshairi adamın üzerine kaydırarak hem belli etmeden hile kullanmış olursunuz hem de spray deneyiniminizi geliştirmiş olursunuz.

sekmeyen crosshair counter strike hileleri

Bir diğer counter strike hileleri nde olmayan özelliğimiz ise smart bot. Smart bot sayesinde diğer programlarda olan legit bot’un geliştirilmiş haline sahip olursunuz. Örnek olarak aşağıdaki videoya bakabilirsiniz.

Ayrıca trigger bölümünde bulunan sahte atış özelliğimiz de bir çok programda bulunmayan farklı özelliklerden biridir. Sahte atış sayesinde trigger ile düşmanı vurduğunuzda ateş aniden kesilmez ve ateş etmeye devam edilir bu sayede csgo hack kullandığınız anlaşılmaz. Smartbot ve trigger ayarlarımız aşağıdaki gözüken gibidir.

csrk trigger smart bot özellikleri

Bu muhteşem cs go hile programına ucuza sahip olmak isterseniz ucuz cs go hilesi yazımıza göz atabilirsiniz.

Ayrıca daha fazla bilgi için ve satın almak için csrkpremium.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir