"Enter"a basıp içeriğe geçin

Güncel Hile Sürüm Notları [06/05/2016] – Aimbot

Merhaba arkadaşlar,

yine bir cuma sabahı hileye güncelleme geldi bu hafta da sizden gelen geri dönüşlerle birlikte önemli ve acil olarak gözüken şeyler hileye uygulandı. Bir güncelleme ancak bu kadar içime sinebilirdi gerçekten çok güzel oldu hatta mükemmel oldu 🙂 umarım siz de beğenirsiniz. Güncelleme planını daha önce belirtmiştim ancak bu yazı da güncellemelerin detaylarını nasıl kullanıldığını tek tek anlatacağım. Güncelleme aimbot üzerine bir güncelleme oldu yeni aimbot ekranımız aşağıdaki gibidir.

csrk aimbot

Dediğim gibi güncelleme aimbot ağırlıklı oldu sırayla yeni gelen özelliklerden ne nasıl kullanacağınızdan bahsedelim.

 • İlk olarak geçen güncelleme de wallhack yöntemini güncellemiştik üzerinde bu hafta performans çalışmaları yapıldı bir de 1v1lerde bazen problem yaşanıyordu o düzeltildi.
 • Aimbot artık varsayılan ayar olarak duvardan takip etmiyor. Kullanıcılardan en çok gelen dönüş aimbot’un duvardan takip etmesine yönelik problemdi artık düşmanınız duvarın arkasına girdiğinde aimbot onu takip etmeyi bırakıyor. Eğer ben takip etmesini istiyorum rage atıcam diyorsanız sizleri de düşündük duvardan kitlen ayarını aktifleştirerek eskisi gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.
 • Aimbotu legalleştiren iki yeni özellik daha geldi bunlardan birincisi zıplayana kilitlenme; eskiden aimbot kullanırsanız düşmanınız zıplarsa crosshair direkt olarak onu takip ediyor ve düşmanın zıplama hareketi ile birlikte yukarı doğru hareket ediyordu, bu ayarı aktif ederseniz artık düşman zıplayınca aimbot yukarı doğru hareket etmeyecek ve çok daha legal oynayabileceksiniz, bu ayarı şiddetle kullanmanızı öneriyorum.
 • Bir diğer özellik yürüyene kilitlenme özelliği, aimbot kullanırken eğer düşmanınız yürürse ona ateş etmeye kilitlenmeye devam eder özellikle legit ayarı için bu biraz göze batan bir durum olabiliyordu artık bu seçeneği işaretleyerek yürüyen düşman belli bir hıza ulaşınca onu takip etmeyi bırakıyorsunuz bu sayede sanki siz vurmuşsunuz gibi oluyor overwatch riskini tamamen düşürüyorsunuz.
 • Buraya ufak bir ayar daha koyduk ateş edildiğinde kitlen özelliği, bu özelliğin ismi çok açıklayıcı olmadı ancak üstüne geldiğinizde bir açıklama metni görüyorsunuz. Bu özellik şu şekilde çalışıyor ilk tarafa 1 yazarsanız ve otomatik nişanı aktif ederseniz düşmana sıktığınız 1’inci mermiden sonra aim düşmanın belirlediğiniz bölgesine(kafa,boyun,gövde)’ye kayar. Eğer ilk kutucuğa 3 yazsaydınız düşmana sıktığınız 3. mermiden sonra aim düşmana kilitlenirdi bu şekilde çok daha legal ve çok daha güzel oluyor varsayılan ayar olarak 2 veya 3 yazmanızı tavsiye ediyoruz. İkinci kutucuk ise aim’in ne zaman çalışmayı bırakacağını seçtiğiniz kutucuk oluyor varsayılan olarak 30 mermi sıktıktan sonra düşmana kilitlenmeyi bırakıyor aim 🙂 eğer 7-8 yaparsanız daha legal gözükebilirsiniz ancak kendiniz deneyerek en uygun ayarları bulmalısınız. eğer napacağınızı bilmiyorsanız 1-30 ayarı güzeldir, ellemeyin.
 • Mermi sekmeme olayında silah çok aşağıya kayıyor şeklinde 1-2 dönüş geldi, eski haline geri alındı.

Güncellemenin çok güzel olduğu kanaatindeyim umarım sizlerde beğenirsiniz ve overwatch’a takılmadan yol alırsınız. İyi oyunlar.

Size bu kadar ayrıcalık sağlayan mükemmel bir hile hem de bu fiyata varken neden duruyorsun ?

İNDİRMEYE BAŞLAMAK VEYA TÜM ÖZELLİKLERİ KEŞFETMEK İÇİN TIKLA

6 Yorum

 1. Eren Eren

  harika bı guncelleme 😀

 2. sudR sudR

  Çok müthiş bi program gerçekten.

 3. Enes Enes

  Adamlar yapıyor abi.

 4. Batuhan efe Batuhan efe

  hileyi şu anda indiriyorum gayet anlaşılabilir bi menüye sahip herkese tavsiye ederim

 5. eray eray

  ****dan çok daha iyi burayı keşfetmeden önce ordan alırdım 50tlye sadece wallhack ve trigger tanıtım sayfalarında neredeyse tüm hileler yazardı ancak programda sadece trigger ve wall olurdu sorduğumdada ban yemeyin diye kapattık diyorlardı açın deyince açmazlardı burada ise herşey var güvenebilirsiniz kendinize kalmış hangisini açıp kapatacağınız parasını ödeyip sizin adınıza karar verilmiyor kendiniz karar veriyorsunuz kesinlikle güvenilir ++

 6. Cs:Go Cs:Go

  +rep Güvenli Beyler Çok Beğendim Hileyi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir