"Enter"a basıp içeriğe geçin

Güncelleme Notları ve Daha Fazlası

güncelleme

Merhaba arkadaşlar,

Bu yazıda facebook sayfanız neden kapandı ? güncellemede neler oldu ? napıyorsunuz nasılsınız ? daha neler yapacaksınız? sorularına değineceğiz.

16.08.2016 itibariyle csrk premium için yeni güncelleme yayınladık. Peki bu güncelleme neler içeriyor ?

  • Hilenin tüm çalışma algoritması değiştirildi! Artık eskisinden de güvenli.
  • Skin changer geldi. Skin changer özelliğini beğeninize sunduk. Bu sayede artık oyun içinde silahlarınıza istediğiniz skin’i uygulayabileceksiniz. Detaylar için tıkla.
  • Otomatik güncelleme  geldi. Evet arkadaşlar hileye otomatik güncelleme seçeneği geldi artık hilenizi güncellemek için pis lanet sitemize girmek zorunda kalmayacaksınız 🙂 Biliyorsunuz herkese özel sürüm hile veriyoruz bu yüzden otomatik güncelleme bizim için çok büyük bir sıkıntıydı ve bir çok müşterinin yapamaması veya bilinçli olarak yapmaması yüzünden sıkıntılar yaşıyorduk. Artık hileniz haftada minimum 1 kere otomatik güncellenecek ve eskisinden de güvenli bir hale gelecek.
  • Hile her yeni sürümde eski sürümden %100 farklı olacak şekilde dinamikleştirildi.
  • Kullanıcı deneyimi iyileştirildi, bazı ufak tefek hatalar düzeltildi.
  • Lisans kontrolü kaynaklı kendini kapatma problemi düzeltildi.

Bunun dışında bugünden itibaren csrkpremium.com size yurtdışındaki 5 farklı sunucu üzerinden hizmet vermeye başladı. Bu sunucular kesintisiz hizmet vermek amaçlı birbirleriyle yedekli olarak çalışacaklar. Gerçi çok bir kesintimiz olmuyordu zaten 🙂

Facebook sayfamız, sayfa sahibi gözüken hesabın gerçek bir birey olmaması yüzünden kapandı, facebook ile iletişime geçtik ancak anlaşamadık. Yeni sayfa açılacak ve size duyurulacak.

Kısa zaman içerisinde canlı destek sistemimiz değişecek ve size 24 saat ticket ile detaylı destek verecek departmanlar (teknik,muhasebe,diğer) oluşturulacak. (Bu konuda çalışmalar sürüyor)

En kısa zamanda hilenin kullanımı ile alakalı ve kullanım ipuçları ile alakalı güncel videolar gelecek.

Bir de son olarak  tatile çıkan veya hileye uzun süreli giriş yapamayacak arkadaşlar için hesap dondurma seçeneğini kısa süre içerisinde aktif etmeyi planlıyoruz.

Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz, iyi oyunlar.

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir