"Enter"a basıp içeriğe geçin

İlk defa hile kullananların bilmesi gerekenler

Merhabalar,

öncelikle bu yazı csrk premium hackini kapsamaktadır, diğer hackler için durumlar değişebilir. Bu yazıda csrk multi hack ile vac yermisiniz ve legal olarak kullanmak için ne yapmalısınz başlıklarına değineceğiz.

VAC BAN YERMİYİM ? VAC’DEN NASIL KORUNUYORSUNUZ ?

Hilemizde herkesin exe’sinin kimliği tamamen farklıdır, 2 arkadaş hileyi satın alsanız sizin kullandığınız hile ile arkadaşınızın ki farklıdır. Bu yüzden vac listesine eklenmesi mümkün değildir herkes kendi hilesinden sorumludur. Vac öncelikle exe kimlikleri üzerinden tarama yapar bu yüzden burdan vurulma şansınız zaten bulunmuyor. İkincisi ise hileniz diske yazılmadan aktifleşir bir sanallaştırma teknolojisi üzerinde çalışır bu yüzden bir vac taramasına maruz kalamaz. Ayrıca hilemizin içeriğinde bir çok aldatıcı kod, anlaşılmaz karmaşık ve spagetti kodlar vardır ve tüm bunlarla birlikte memory bazında ve exe olarak üst düzey şifrelenmiştir ve bir sanallaştırma sistemi üzerinde çalışmaktadır. Herhangi bir erişim sağlanmaya çalıştığı anda hile kendini kapatır. Kısaca VAC tarafından banlanmanız imkansızdır, şimdiye kadar kimse banlanmadı ve banlanmayacak 🙂

OVERWATCH BAN YERMİYİM ? 

Overwatch sistemi üst düzey kullanıcıların sizin oyunlarınızı izlediği ve hack olup olmadığınızı oyladığı bir anti-hile sistemidir. Yani her maçta (ortalama 2-3 maçtan sonra) rapor yerseniz bu sisteme çıkarsınız ve hareketlerinize göre oyuncular tarafından oylanırsınız, overwatch’u bypass etme gibi bir yöntem yoktur yalan beyanlara kanmayın. Sadece inandırıcı olarak bunu başarabilirsiniz ve csrk premium hilesi size bu inandırıcılığı kazandıracak bir sürü kolaylık ve üst düzey özellikler sağlar. Bu özelliklerin bir çoğu başka hilelerde yoktur, csrk premium ekibi tarafından düşünülüp bu hack için tasarlanmıştır. Overwatch ban’dan nasıl korunacağınızı merak ediyorsanız aşağıda ki başlığı okumaya devam edebilirsiniz.

OVERWATCH BAN YEMEKTEN NASIL KORUNURUM ?

Çokta zor değil aslına bakarsanız her gün binlerce global hack ile maç yapıyor birbirlerini çok abes şekilde vuruyorlar ve banlanmıyorlar. İlk hileyi kullanmaya başladığınızda acemilik çekebilirsiniz ancak 1-2 hafta geçtiğinde sizde bir profesyonel overwatch banı yemeyen oyuncu olacaksınız. Öyle durumlar olacak ki çok kızıp hacki belli edeceksiniz ama profesyonelliğinizden yine de ban yemeyeceksiniz 🙂

 • En başta hackim var benim diye bam güm dalmayacaksınız. İlk maçınızda gidip 40 adam vurmayacaksınız,her maç için 30-32 adamı geçmemeye çalışın. Csrk h4x size 5 farklı wallhack diğer adıyla glow esp diğer adıyla düşmanları duvarın arkasından görme özelliği sunar. Eğer bu özelliği kullanmak istiyorsanız düşmanın canını göster seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu seçenek ile hem düşmanı duvarın arkasından görebilir hem de sağlığına göre renklendirilmiş görebilirsiniz. Wallhack kullanırken hiç bir zaman düşmanın üzerine koşmayın, bu altın kuralımızdır. düşmanın nerede olduğunu zaten biliyorsunuz bırakın önce o çıksın, siz sonra vurun. unutmayın öncelik sizde. zaten öldürebileceksiniz bu yüzden düşman bir yerden çıkarken ateş etmek için acele etmeyin yanlışlıkla prefire atmayın (prefire düşman çıkmadan önce ateş etmek demek). prefire durumunu kontrol edebilmek için csrk premium size görünürlüğü kontrol et özelliği sunar bu özellik düşman duvarın arkasında değilse imlecinizin üstüne geldiğinde onun rengini değiştir ve bu sayede onu görebildiğinizi bilirsiniz.
 • Asla düşmanı duvardan izlemeyin imleci yanlışlıkla bile olsa duvarın arkasından düşmanın üzerine tutmayın, duvarın arkasında ki adamın üstüne imleci tutarak bir yerden çıkmayın. Eğer en başta bunu yapamayacağınızı düşünüyorsanız veya zor olacaksa csrk size radar hack özelliğini sunuyor. radar hack özelliği ile düşmanı radarınızda görürsünüz yerinizi bilseniz bile tam yerini bilemediğiniz için üstüne yanlışlıkla crosshair tutmazsınız.
 • Adam olmadığını bildiğiniz yerleri kontrol edin. Hackten adamların yerini görüyorsunuz diye koşa koşa hareket etmeyin. Varsayalım ki dust 2 oynuyorsunuz ct’siniz. longda adam olmadığını gördünüz kapıdan girerek arkalarından gideceksiniz. kapıdan girdiğinizde sol tarafınıza bakarak girin (adam olmamasına rağmen) kapıdan çıkarkende sol ve sağ tarafınıza bakarak tereddütlü çıkın ki adam olmadığını bildiğiniz belli olmasın 🙂
 • Önceliği karşıda ki adama verin onun çıkmasını bekleyin dedik ama bazen bazı durumlarda sizin onların üstlerine gitmeniz gerekebilir. Yine bir örnek verelim dust 2 de ct’siniz teröristler b’ye bomba kurdu ve siz kapıdasınız bir şekilde içeri girmeniz lazım. Pencerenin altında adam olduğunu biliyorsunuz ve vurmak istiyorsunuz önce pencereye çıkın karşıyı sağ tarafı ve soldaki kutuyu konrol edin(adam olmamasına rağmen) daha sonra pencere altına bakarak içeri girebilirsiniz. Farklı senaryo da varsayalım ki adam B de arabada olsun bu sefer, siz pencereden girmeye karar verdiniz. arabaya bakarak değilde tünele bakarak girin sonra adamı yeni görmüş gibi çevik bir yaklaşım ile mouse’u arabaya döndürün. yani burada ki altın kuralımız adamı ekranınızda görebilecek şekilde hareket edin ama imleci asla üstüne tutarak hareket etmeyin.
 • Trigger özellikleri bazen çok can kurtarıcı olabilir. Trigger dediğimiz şey genel olarak bir tuşa atanır ve siz o tuşa basarken imleç adamın üstüne geldiğinde otomatik olarak silahınız ateş eder. genel de bu özellik 1 hit 1 kill olduğu için awp ile kullanılır ama diğer silahlar içinse kafa atmak için kullanılır, özellikle pistol roundlarında bir sürü kafa atan adamların sırrı trigger’dır. Dedik ki adamın üstüne çıkmayın önce o gelsin. önce o gelirken adamı vuramayacağınızı düşünüyorsanız  veya prefire yapacağınızı düşünüyorsanız trigger kullanın. trigger awp dışında kullanılırken genelde wallhack ile birlikte kullanılır çünkü adamın kafasının çıkış noktasına doğru aimi tutup adam duvarın arkasından çıktığı anda ateş etmeye yarar. Ufak bir resim ile açıklayalım.

trigger2

trigger1

 

 

 

 

 

 • yukarıda ki iki mükemmel örnekte görebileceğimiz gibi imleci düşmanının üstüne tutmuyorum veya düşmanı izlemiyorum düşmanın kafasının geliş noktasına tutuyorum ki düşman çıktığı gibi ölsün 🙂 aiminizin ve refleksinizin iyi olması sizin suçunuz değil, overwatch da bunu yerler. Normal hilelerde trigger’ın bir eksi noktası vardır o da şudur ki adam öldüğü anda ateş etme biter. Normal hilelerde triggerla kafaya tek mermi attığınız gibi ateş etme bitiyor bu durum sizi eleverebilir ancak csrk premium hilesinizi kullanırsanız böyle problemleriniz olmaz. sahte atış özelliği sayesinde düşmanınız öldükten sonra trigger rastgele bir kaç mermi daha sıkar, atışınızın bütünlüğünü korur inandırıcılığını arttırır. ayrıca hilemiz size tık süresini artırabilme şansı sunar. Nedir tık süresi ? otomatik silahların kaç milisaniye boyunca ateş edeceğidir varsayılan olarak 1 gelen bu ayarı 500 yapıp kaydet’e bastığınızda trigger tetiklenince silahınız yarım saniye boyunca ateş eder. inandırıcılık artar 🙂 ban yemezsiniz.
 • Hilemiz size mermi sekmeme, bunny hop, flash bombasını etkişizleştirme gibi seçeneklerde sunar ancak bunlar advanced seviye hile kullanıcıları içindir ilk aşama da hile kullanmayı öğrenirken bunları kullanmamak sizi daha legal kılar.
 • Oto nişan konusuna gelelim. oto nişan düşmanın belirlediğiniz bölgesine (hack üzerinde kafa,boğaz ve vücut olarak 3 ayrı seçenek bulunuyor) sizin aiminizi kilitleyen bir hiledir. Hilemiz size legit, yumuşak, rage olmak üzere 3 farklı seçenek daha sunar. rage kullandığınızda aiminiz direkt olarak düşmanın belirlenen bölgesine kayar ve ölür. ancak siz overwatch da sıkıntı yaşamak istemeyen bir oyuncu olarak eğer bu özelliği kullanacaksanız legit veya yumuşak modlar kullanmalısınız. bu modlarda aiminiz düşmana kaydıktan sonra hemen vurmaz bir kaç mermi boşa atmanızı bekler bir düşmanı 2-3 mermi ile direkt olarak öldürürseniz dikkat çekerseniz ama bu modlarda 6-7 mermi ile öldürüp dikkat çekmezsiniz. BURADAN SONRA OKUYACAĞINIZ KISIMLA ALAKALI GÜNCELLEME GELDİ DEVAM ETMEDEN ÖNCE LÜTFEN BURAYA TIKLAYARAK GÜNCELLEME NOTLARINI OKUYUN. Ama tabi ki en çok dikkat etmeniz gereken aiminizin kilitlenme durumu. Aiminiz düşmana kilitlendiğinde düşman hareket ederse onu takip eder bu sebepten ötürü duvarın arkasına kaçan düşmana ateş etmeyi kesin. Düşmanınız duvarın arkasından size bakıyorsa veya oturup ateş etmek yerine hareket ediyorsa ona 4er mermi sıkın mouse’u bırakın 4 mermi sıkın bırakın bu şekilde aiminiz düşmanı takip etmez. ancak düşmanınız sabit bir şekilde bekliyorsa onu tarayın 🙂
 • Trigger’ın awp ile kullanımını atlamayalım. yukarıda ki resimlerde gördüğünüz şekilde awp ile de triggerı kullanabilirsiniz. Düşman çıktığı gibi ölür hatta bazen takla atarak ölür 🙂 bazen bu durum sizin durumunuzu belli edebilir, böyle durumlar için csrk premium size hiç bir hilede olmayan awp & scout trigger özelliğini sunuyor. Awp & scout trigger elinizdeki silahı tanır ve sadece awp veya scout elinizdeyken çalışmaya başlar. Bu özellik ile düşman ortaya çıktıktan belli bir süre sonra(normal refleks süresi içinde) düşmanınızı vurur ve legal gözükürsünüz. Bu süreyi istediğiniz gibi değiştirmekte özgürsünüz.
 • Son olarak hilemiz sizi legallikten çıkarabilecek, overwatch’ta riske atacak fonksiyonları kullandığınızda bilgilendirme yapar ve yanlış kullanım yapmanızı engeller.

Size bu kadar ayrıcalık sağlayan mükemmel bir hile hem de bu fiyata varken neden duruyorsun ?

İNDİRMEYE BAŞLAMAK VEYA TÜM ÖZELLİKLERİ KEŞFETMEK İÇİN TIKLA

7 Yorum

 1. Yekta Yekta

  harika

 2. Chumper Chumper

  kusursuz bir rehber skinlerin canı cehennemme alıyorummm 😀

 3. Alperen Canbaz Alperen Canbaz

  Ömür boyu alican kesin yaz gelsinde şuan 1 aylik karla idare ediyorum ☺ teşekkürler csrkpremium olağan üstü bir yazılım yapmışsınız sayenizde novadan kartala geldim. 11/01/2017

 4. Hakan Köybaşı Hakan Köybaşı

  Muhteşem kesinlikle alıyorum harika üstü bir şey galiba asıl zevk verecek şeyi buldum çok heyecanlıyım çok fazla teşşekkkür ederimmmmmm <3 <3 <3

 5. Mustafa Mustafa

  Yeni hesap aldım onu kasıyorum 9 kupa oldu direk kartaldan başlayacağım 😀 efsaaaane bir sistem olmuş 🙂 adamın dibisin csrkpremium :* <3

 6. Kzcan91 Kzcan91

  Emeğe sonuna kadar saygı. Ellerinize sağlık arkadasşlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir