"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kim korkar overwatch’dan!

merhaba arkadaşlar,

bu yazımızda size overwatch bandan kaçınmak için kendi kullandığım yöntemleri aktaracağım. bildiğiniz gibi csrk premium cs go hackimizde wallhack, aimbot, trigger ve radarhack vs gibi ekstra özellikler bulunuyor. Hepsi tamamen ayarlanabilir ve özelleştirilebilir ayarlar. Yapılabilecek en iyi ayarlar ne kadar kullanıcının kendi tercihlerine bağlı olsa da size bir fikir olması açısından biz nasıl oynuyoruz bu oyunu hile ile konusunda bir şeyler söyleyelim istedik.

indir

peki biz nasıl oynuyoruz ?

biz bu hileyi sadece gerektiğinde bazı ayarları aktifleştirerek oynuyoruz her zaman tüm ayarları aktif etmiyoruz. Oyunun gidişatına göre sertlik seviyesini artırıyoruz, csrk premium cs go hileniz bunu yapmanıza izin veriyor en hafif ayarlardan en ağır ayarlara hepsini bünyesinde barındırıyor.

ilk oyuna girdiğimizde sadece trigger gibi ufak ayarları açıyor bunu pistol, awp ve scout gibi silahlar için kullanıyoruz eğer karşımızda azılı bir düşman yoksa trigger’ı tuş ile kullanıyor ve atadığımız tuşa basılı tutmak yerine sadece düşmanı gördüğümüzde basmaya başlıyor. tuşa basıp düşmanın üstüne imleci çekiyor bu şekilde %100 bir şekilde düşmanı hileyi belli etmeden vuruyoruz. Eğer düşman acımasızsa ve daha siz onu görmeden sizi vuruyor trigger tuşuna basılı tutuyoruz ve düşmanı o şekilde bekliyoruz gibi çıktığı gibi bizi vuramadan ölsün.

awp scout veya pistol oyunu taşımaya yetmedi mi ? o zaman otomatik nişan devreye giriyor ve biz otomatik nişanı şurada ki gibi kullanıyoruz: Yeni video: Hile mi Değil mi ?

bazı kişiler otomatik nişanı aim assist gibi kullanmak isteyebilir o kişilere ateş edildiğinde kilitlen ayarını 2-5 olarak öneriyoruz. kendilerine göre uygun ayarı bulabilirler.

ee hala yetmedi düşman bizi eziyor ve ezecek gibi gözüküyor oyunu taşıyamıyoruz ? böyle zamanlarda olayı bir tık daha artırıp radar hack açıyoruz ki düşmanın yerini bilelim yanlışlıkla kucağına düşmeyelim 🙂 ama bu da kurtarmazsa wallhackler açılıyor.

Düşman da hile kullanıcısı olabilir ve hileyi belli etmekten çekinmeyebilir böyle durumlarda (DİKKAT! BÖYLE OYNAMANIZI TAVSİYE ETMİYORUZ SADECE BİLGİ AMAÇLI) biz de açıyoruz rage modu.

ayarlar şöyle yapılıyor

trigger ve nişan sekmelerine tuş atıyoruz. buraya atadığımız tuşların ikisi de birbirleriyle aynı olmalı. bu tuş V veya SHIFT olabilir, kullanımı kolay olduğu için. Daha sonra nişan sekmesinden sertlik olarak sert ve hedef olarak kafa seçiyoruz. elimize scout alıyoruz ve aşağıdaki videodaki gibi oluyor.

https://www.facebook.com/csrkpremium/videos/597843050381000/

sonuç olarak ne olursa olsun oyunu kazanıyoruz 🙂 ama size daha dikkatli oynamanızı tavsiye ederim. hepinize iyi oyunlar.

Size bu kadar ayrıcalık sağlayan mükemmel bir hile hem de bu fiyata varken neden duruyorsun ?

İNDİRMEYE BAŞLAMAK VEYA TÜM ÖZELLİKLERİ KEŞFETMEK İÇİN TIKLA

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir