"Enter"a basıp içeriğe geçin

Ragebot ve hvh güncellemesi

Merhaba,

müşterilerimizin geri dönüşlerinden yola çıkarak ragebot özelliklerimizi ve anti aim özelliklerimizi güncelledik. Bu güncelleme bir çok hata düzeltmesi ve yeni özellik içermektedir.

Burada sadece değişim notları ve kısa özellik tanımlamaları yapacağız kullanım şekillerini ve detaylarını daha sonraki blog yazılarımızda yazacağız.

Değişim notları

 • Backtrack özelliği eklendi. Backtrack nedir? Kısaca düşmanın önceki konumuna sıkarak öldürmek olarak tanımlayabiliriz.
  Gereksiz detaylar: Nasıl çalışır? Programımız kullanıcı koordinatlarını seçtiğiniz 3 seçeneğe göre toplar ve düşmanların önceki konumlarından ragebot üzerinde bulunan oto duvara ateş hasarı ve vurma şansına göre hesaplama yapar. Bu koşulları sağlayan son 200ms içindeki backtrack modellemesine ragebot otomatik olarak ateş eder. Eğer düşman fakelag kullanıyorsa bu model animasyonları ve backtrack modellerinin doğru halleri sizin ekranınızda gözükecektir. Yani modellerin backtracked halleri gözükecektir.
 • Otomatik duvara ateş kısmı ve rage kısmı güncellendi artık ragebot özellikle duvar arkasına çok daha agresif ateş edecek.
 • Otomatik durma yerine otomatik yavaş yürüme özelliği geldi.
 • Otomatik revolver özelliği düzeltildi.
 • Diğer kısmında değişiklikler yapıldı artık istediğiniz clan tag’ini animasyonlu olarak gösterebileceksiniz.
 • HVH kısmı komple güncellendi. Artık Anti aim Dikey kısmında freestanding özelliği bulunuyor.
  Nedir freestanding aa özelliği? Hvh kapışmalarında kafanızı göstermemek önemlidir. Freestanding özelliği düşmanın olduğu açıya göre otomatik olarak kafanızı duvarın arkasına saklamanızı sağlar. Diğer sekmesinde thirdperson özelliğini ayarlayarak nasıl gözüktüğüne bakabilirsiniz.
 • Desync özelliği geldi. Bu özellik antiaim dikey açınızın tam tersinde belli aralıklarla bir model oluşturur. Karşı takım sizi sağa dönük görürken sizin gerçek açınız sola dönüktür. Fakelag açık değilse çalışmaz. Bu sayede aşağıdaki gibi durumlar oluşabilir:
 • Mini hareketler özelliği ile sahte olarak karakteriniz minik minik hareket eder.
 • Jitter eklendi. Jitter yeni nesil mevlana diyebiliriz. kafanızı sürekli çevirerek hs yeme oranınızı düşürebilirsiniz. ancak freestanding + desync + jitter şeklinde hepsini açarsanız bu daha da vurulmaz olacağınız anlamına gelmez.
 • Fakelag düzeltildi ve sınırı değiştirildi. Fakelag sunuculardan atılmadan oynanabilecek değerlere çekildi.
 • sahte yürüme hvh’ye taşındı. nedir bu? siz yürürken birden bu özelliğe atadığınız tuşa basarsanız ışınlanmış gibi gidersiniz. Bu durum size duvar arkasından çıkarken avantaj sağlayabilir.
 • Yavaş yürüme özelliği eklendi. bu özelliğe atadığınız tuşa basarken shift’e bastığınızdan da yavaş hareket edersiniz.
 • Resolver güncellendi. resolver karşı takımdaki kişilerin AntiAim özelliklerini çözmeye ve doğru açıları bulmaya yarar.
 • Bir çok oyundan atmaya sebep olabilecek hatalar ve performans kaybına sebep olabilecek sorunlar düzeltildi.
 • Smart botun varsayılan ayarlarında minik bir güncelleme yapıldı.

Desync video

FreeStanding

Rage ve hvh özellikleri ile alakalı önemli not: Biz csrk olarak her zaman legit özellikler üzerine geliştirmeler yapmayı ve legit özellikler sunmayı hedefledik. Ancak artan kullanıcı talepleri doğrultusunda rage özellikleri de kullanıcılarımıza alternatif olarak sunmak istedik. Rage özelliklerini geliştirirken de normal sunucularda sınırı aşmayan değerler içerisinde özellikleri tanımladık. Buna rağmen hvh ve rage bot özelliklerini kullanmanızı önermiyoruz. Ve bu özelliklerin sunucu(**) tarafından yakalanabileceğini bu yüzden bu özellikleri kullanmanın sizin sorumluluğunuzda olduğunu bilmenizi isteriz.

Bir vac korumasız hvh sunucusuna girdiğinizde kullanılan diğer rage botlar daha hızlı olması için sunucu sınırlarını aşan programlar olabilir, bu tarz programlar normal oyunda anında ban yiyecek programlardır, bunu unutmayın 🙂

**Hileler genel olarak sizin bilgisayarınızdaki oyun tarafından tespit edilmeye çalışılır ancak oyun içinde ani dönüşler, ani vuruşlar veya mevlana gibi etrafında dönen özellikler sunucu tarafından tespit edilebilir ve yasaklanabilirsiniz. Yani sizin bilgisayarınızdaki oyun yakalayamaz ancak oynadığınız sunucuda etrafınızda dönme ani açıyla ateş etme özellikleri yakalanabilir.

İlk Yorumu Siz Yapın

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir