"Enter"a basıp içeriğe geçin

Skinchanger Kullanımı

Merhaba arkadaşlar,

csrkpremium skin changer’ı aktif ettik. Yine kalitemizden ödün vermedik. İddaa ediyoruz sizin için en iyi external skin changer’ı hazırladık. Diğer hileler gibi oyunda performans kaybı yaşamamanız için yine bir çok ince ayar yaptık ve kolay kullanmanız için elimizden gelenin en iyisini yaptık. Artık tüm silahlar için istediğiniz skini seçebilirsiniz. Kullanım ile alakalı bilgileri paylaşacağım ancak okumadan önce en alttaki videoyu izlemeniz daha iyi olur. Video aceleyle kalitesiz oldu ama değiştirilecek merak etmeyin.

CSRK PREMIUM SKIN CHANGER NASIL KULLANIYOR ?

Artık cs go hilenizi açtığınızda yukarıdaki hile çeşitleri sekmesinde “SKIN” seçeneğini göreceksiniz.

Skin changer’ı kullanmaya başlamak için o sekmeye tıklayıp “Skin changer’ı aktif et” seçeneğine tıklamanız gerekiyor.

Daha sonra aynı yerdeki “SKINLERI AYARLA” butonuna basarak istediğiniz skinleri listeye ekleyebilirsiniz. Ekleme işleminiz bittiğinde o pencereyi kapatabilirsiniz.

F1(isteğe göre değiştirilebilir) tuşuna bastığınızda skinleriniz yaptığınız ayarlara göre değişir. Ya da round başında silah alırken otomatik olarak uygulanabilir.

Kullanımı çok kolay ve keyifli.

NASIL TUŞ DEĞİŞTİRİRİM ?

Hilenizde skin sekmesine gelin ve tuş bölgesinde değiştir butonuna basın. Daha sonra ayarlamak istediğiniz tuşa basılı tutun tuşun ismi orada yazarsa tuşunuz başarıyla ayarlanmıştır 🙂

DİĞER 2 SEÇENEK NE İŞE YARIYOR ?

Hilenizde silahlarım değişmiyor ve cpu kullanımını azalt şeklinde iki seçenek bulunuyor.

Öncelikle bazı sunucularda silah çeşitliliği çok fazla olduğu için silahlarınız değişmeyebilir bu problemi aşmak için silahlarım değişmiyor kutucuğunu işaretleyin. Bu seçeneği işaretlediğinizde problem ortadan kalkar ama bazı bilgisayarlarda skinleriniz anında değişmeyebilir.

Cpu kullanımını azalt butonu ise. Biz hileyi geliştirirken en yüksek donanımlı bilgisayardan en düşük donanımlı bilgisayara kadar hepsini düşünerek geliştiriyoruz. Normal bir bilgisayarda bu hile size cpu problemi yaşatmaz fps düşmesi yaşamazsınız. Ancak sıkıntı yaşıyorsanız bu seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

KNIFE CHANGER GUNCELLEMESI -> http://csgohack.csrkpremium.com/knife-changer-guncellemesi/

GÜNCEL VİDEO

3 Yorum

  1. Furkan Demir Furkan Demir

    Rekabetçi modunda kullanabiliyormuyuz acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir