"Enter"a basıp içeriğe geçin

Sonteklif.com sitesi üzerinden bakiye yükleme

Merhaba arkadaşlar,

sitemize sonteklif.com ödemesi eklendi. Artık bu sayede kredi kartınızla, banka kartınızla, ininal kartınızla, kart bonuslarınızla, taksitle avantajlı şekilde alışveriş yapabileceksiniz 🙂

Hem de hiç beklemeden satın aldığınız gibi bakiyeniz hesabınıza yüklenir 🙂 canlı destek aktif olsun olmasın 7/24 alışveriş yapabilirsiniz, anında bakiyeniz güncellenir.

sonteklif

Şimdi nasıl ödeme yapacağınızı adım adım anlatalım.

Öncelikle https://csrkpremium.com/hesap.php sayfanıza girin ve bakiye yükle kısmından paypal dışında bir ödeme yöntemi seçin. Daha sonra aşağıdan yüklemek istediğiniz miktarı girin, 25tl yüklemek istiyorsanız 25 yazmalısınız ve bakiye yükle butonuna basın.

csrk bakiye yükleme

Yükle butonuna bastıktan sonra sonteklif.com sitesine yönleneceksiniz eğer zaten giriş yapmadıysanız aşağıdaki gibi bir sayfa ile karşılaşacaksınız.

son teklif giriş

Bu sayfada zaten hesabınız bulunuyorsa sol yukarıdan veya sağ taraftan giriş yapın. Bu yazıda da kayıt olmayla alakalı adımları geçin sizi biraz aşağıya alalım 🙂 Eğer hesabınız yoksa ise bilgilerinizi doldurun ve üyeliği başlat yazısına basın. Daha sonra aşağıdaki gibi bir ekran gelecek.

sonteklif kayit 2

Bu ekranda da bilgilerinizi doldurun. Doldurduğunuz bilgilerin doğru olduğuna emin olun çünkü ödemeniz sonteklif.com sisteminin onayından geçecek ve gerekirse size telefon edebilirler. Üyeliğimi aktive et dedikten sonra önünüze gelecek ekran aşağıdaki gibi oluyor 🙂

son teklif kayıt 3

Aslında size anında online teslimat yapıyoruz ama yine de sonteklif adres bilgilerini doldurmanızı istiyor buradaki bilgileri de doğru doldurmanız hesap onayınız açısından çok önemli 🙂 Diğer alışveriş siteleri gibi sonteklifin de özel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacağına emin olabilirsiniz. Adresi ekledikten sonra aşağıdaki gibi ekran geliyor.

sonteklif odeme

Burada ödeme türünüzü seçip gerekli bilgileri doldurup ödeme yap diyince ödemeniz başarıyla tamamlanır 🙂 Adet kısmında ne kadar yazıyorsa bakiyenize o kadar TL yüklenir. Bu ödeme işleminden sonra ilk işleminiz ise 3-5 dakika onay süresi gerekir. Ödemeniz onaylandıysa ürünün size teslim edildiğine dair size SMS gelir.

Ödemeniz onaylanınca sonteklif.com sitesine giriş yapın https://www.sonteklif.com/bana-ozel/gelen-kutusu bu adresten gelen kutunuza girin, bir kod göreceksiniz o kodu kopyalayıp, https://csrkpremium.com/hesap.php sayfanızda kodu kullan kısmına yapıştırın ve uygula diyin 🙂 işlem tamam, 7/24 bu şekilde ödeme yapabilirsiniz.

işlem tamam

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir