"Enter"a basıp içeriğe geçin

Twitter paylaşım kuralları

Twitterda paylaşarak +1 çekiliş hakkı kazanmak isteyenler verdiğimiz görseli ve yazıyı twitter’da tweet atıp tweet bağlantısını bizimle paylaştıklarında yarışmaya katılış hakkı kazanacaklar.

Twitterda paylaşmanızı istediğimiz resim:

cekilis

Twitterda paylaşmanızı istediğimiz yazı:

#csrk karambit, kelebek, gölge hançerler, awp asiimov dağıtıyor. Çekilişe katılmak için: http://csgohack.csrkpremium.com/csrk-cs-go-item-bayram-cekilisi/

Paylaşım yaptıktan sonra tweet paylaşım bağlantınızı https://csrkpremium.com/hesap.php altından bize göndermeniz yeterlidir.

Anlamayanlar için resimli olarak açıklayalım.

1- Öncelikle yukarıdaki resime sağ tıklayıp resimi farklı kaydet diyin ve kayıt edin. Daha sonra twitter adresinize giriş yaparak Tweetle butonuna basın. ve sol alttan fotoğraf makinesi resmine tıklayarak kayıt ettiğiniz resimi seçin. yazı kısmına ise yukarıda paylaştığımız yazıyı yapıştırın. yani şu şekilde olacak.

1

Yeni tweet oluşturuyoruz. Önce resmimizi ekleyelim.2

Resimi ve yazıyı ekledikten sonra tweetle butonuna basalım.3

2- Daha sonra bu tweet tweetlerinizde gözükmeye başlayacak. zaman yazısına tıklayalım.

4

3- Zaman yazısına tıklayınca tweet’imiz açılacak ve o url’yi kopyalayalım. bu url sizin twitter paylaşım bağlantınız olacak.

5

4- Bağlantıyı kopyaladıktan sonra https://csrkpremium.com/hesap.php ye gidelim ve twitter bağlantımı paylaş yazısına tıklayalım. kopyaladığınız bağlantıyı oraya yapıştırıp gönder butotuna bastığınızda işleminiz tamamdır.

Unutmayın facebook ve twitterda paylaşım yapan kişiler eğer ödül kazanılırsa ödülleri teslim edilmeden önce paylaşımları kontrol edilecektir ve eğer gönderileri sildilerse diskalifiye olmuş sayılacaklardır.

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir