"Enter"a basıp içeriğe geçin

Yeni Anti Hile Sistemi Hakkında Duyuru

Cs go’ya gelecek olan yeni anti hile koruması hakkında bir çok konuyu merak edip bize soruyorsunuz. Bu konuda bir açıklama yapma gerekliliği duyduk.

Bu konuda bir güncellememiz mevcut. Tüm kullanıcılarımız için bu güncellemeyi yayınladık ve cs go beta sürümde de test edebilirsiniz.

Yani şuan ki şartlarda csrk etkilenmeyecekgüven faktörünüz düşmeyecek ve güvenli başlatmayı devre dışı bırakmanız gerekmeyecek. 

Bu güncellemeden faydalanmak için özel bir şey yapmanıza gerek yok. Programı aynı şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz, biz güncellemelerle otomatik olarak değişiklikleri sağlıyoruz, merak etmeyin 🙂

Eğer yaptığımız güncelleme ile alakalı bir hata yaşarsanız https://forum.csrkpremium.com/newthread.php?fid=17 buradan bize bildirebilirsiniz. 

Yeni anti hile sistemi hakkında bilgisi olmayanlar için cs’nin duyurusunu tekrardan paylaşalım:

CS: GO ile etkileşim

Bugün, hile ile mücadelemizin bir parçası olan değişikliklerle birlikte isteğe bağlı bir CS: GO beta dalı gönderiyoruz. Yardım etmek için, buradaki talimatları uygulayarak beta sürümüne kaydolabilirsiniz. 

CS: GO artık oyunla etkileşime girebilecek program ve dosya türlerini önemli ölçüde kısıtlıyor. 

Oyunu uyumsuz dosyalarla başlatmanız olası olmayan bir durumda, uyumsuz dosyayı belirten bir uyarı alırsınız ve VAC etkin sunuculara katılmaları engellenebilir. Sorunu çözmek için oyun ayarlarınızdaki “Güvenilir Başlat” ı devre dışı bırakabilirsiniz, ancak bu geçici olarak güven puanınızı etkileyebilir. 

CS: GO yürütülebilir işlemiyle doğrudan etkileşim kuran üçüncü taraf program geliştiricileri için, yazılımınızı etkileyecek gereksinimler ekledik. İleride CS: GO ile etkileşime giren tüm DLL’lerin bir Authenticode imzasıyla dijital olarak imzalanması gerekir. 

Ayrıca, işlevleri herhangi bir şekilde oyuna müdahale ederse imzalı DLL’leri engelleyeceğiz.

BETA DALINA KATILMAK İÇİN:

  • Steam istemcisini açın ve KÜTÜPHANE’nize gidin
  • CS:GO’ya sağ tıklayın ve “Özellikler”i seçin
  • BETALAR sekmesine tıklayın
  • Açılır listeden 1.37.6.0-rc1 seçiniz.
  • İstemcinizi yeniden başlatmanız istenecektir. Yeniden başlattıktan sonra CS:GO’yu Beta değişiklikleriyle birlikte oynayabilirsiniz

Betadan çıkmak ve oyunu mevcut sürümünde oynamak için BETALAR sekmesindeki açılır listeden “HİÇBİRİ” seçeneğini seçin. Yeniden başlatmanız gerektiğine dair bir bildirim alacaksınız ve mevcut Herkese açık dosyaları yeniden indirmeniz gerekecektir.

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir